Nowa twarz polskiej sceny: Asia Ash

Koncertowała w Chinach, a jej piosenka robiła furorę w Londynie!
Nowa twarz: Asia Ash Koncertowała w Chinach, wkrótce wydaje singiel Pochodząca z Rzeszowa Asia Ash jest nazywana przez niektórych "największą nadzieją polskiej fonografii". Koncertowała w Chinach, a niebawem wyda nowy singiel. Asia Ash jest nazywana "największą nadzieją polskiej fonografii". Plotek dowiedział się, że już niebawem światło dzienne ujrzy jej nowy singiel. Wokalistka intensywnie nad nim pracuje. Jako, że wszyscy mówią już o tym, że ma ogromny potencjał, czujemy się w obowiązku przedstawić naszym czytelnikom nową wokalistkę. Asia pochodzi z Rzeszowa. Wygrała mnóstwo konkursów i programów wokalnych. Z ciekawszych epizodów jej dotychczasowej kariery najbardziej zwróciła naszą uwagę popularność jej piosenki w Polskim Radiu Londyn, gdzie dotarła aż do drugiego miejsca i trasa koncertowa jaką odbyła po... Chinach. Zagrała tam 7 koncertów.

Asia Ash jest nazywana "największą nadzieją polskiej fonografii". Plotek dowiedział się, że już niebawem światło dzienne ujrzy jej nowy singiel. Wokalistka intensywnie nad nim pracuje. Jako, że wszyscy mówią już o tym, że ma ogromny potencjał, czujemy się w obowiązku przedstawić naszym czytelnikom nową wokalistkę.

 

Asia pochodzi z Rzeszowa. Wygrała mnóstwo konkursów i programów wokalnych. Z ciekawszych epizodów jej dotychczasowej kariery najbardziej zwróciła naszą uwagę popularność jej piosenki w Polskim Radiu Londyn, gdzie dotarła aż do drugiego miejsca i trasa koncertowa jaką odbyła po... Chinach. Zagrała tam 7 koncertów.

 

Zanim doczekamy się kolejnego singla, poznajcie największy przebój Asi Ash "Nie ma nas":

 

 

Więcej piosenek Asi znajdziecie na jej profilu na myspace.com

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Skąd się wzięła Asia Ash? WIDEO