Hayley Williams i B.o.B nagrali razem duet, ale...

...nigdy nie spotkali się na żywo!
Nagranie Williams i B.o.B Piosenka w duecie, a jednak osobno Raper B.o.B w swoim ostatnim wywiadzie powiedział, że podczas nagrywania utworu "Airplanes" w duecie z Hayley Williams nigdy nie spotkali się na żywo Piosenkę w wykonaniu duetu Hayley Williams i rapera B.o.B pt. "Airplanes" znają pewnie wszyscy, ale o tym co przeczytacie poniżej z całą pewnością nie widział jeszcze nikt. Raper B.o.B zdradził w najnowszym wywiadzie, że wspomniany utwór "Airplanes" jest wprawdzie duetem, ale on i Hayley Williams nigdy nie spotkali się na żywo. Gwiazdki nagrywały osobno poszczególne partie materiału - zarówno sam utwór, jaki i teledysk powstawały równolegle w dwóch miejscach. Wszystko to było możliwe, dzięki nowoczesnej technologii komputerowej, która jest dzisiaj na niesamowitym poziomie.

 

Piosenkę "Airplanes" znają wszyscy, ale o tym co Kotek zaraz napisze nie widział nikt. Raper B.o.B zdradził w najnowszym wywiadzie, że utwór "Airplanes" jest wprawdzie duetem, ale on i Hayley Williams nigdy nie spotkali się na żywo. Gwiazdki nagrywały osobno zarówno sam utwór, jaki i teledysk.

 

Wszystko to było możliwe, dzięki technice komputerowej, która jest dzisiaj na niesamowitym poziomie. Zobaczcie wspomniany wywiad z B.o.B...

 

 

Co o tym sądzicie?