Tede i jego dziewczyna śmieją się z Gardias?

Z porównania samej siebie do ''lachona''.

Wychodzi na to, że największe afery w polskim show-biznesie mają swój początek na Facebooku. Tak było w przypadku wojny Dj Adamusa i Moniki Jarosińskiej, którzy pokłócili się o Candy Girl.

 

Gwiazdy najwidoczniej kochają krytykować siebie nawzajem. Przykładem tego jest Tede, który wraz ze swoją dziewczyną Magdaleną Dziun zaczęli nabijać się z Doroty Gardias, która w programie Kuby Wojewódzkiego porównała siebie do ''Lachona'':

 

 

 

Swoją drogą, pozdrawiamy Tedego i Magdę, którzy o Dorocie Gardias mogli przeczytać tylko na Plotku ;).

 

Mrock

Zobacz także:

Gardias: Chcę być lachonem

Gardias naśladuje Lady Gagę?!

Dorota Gardias ubiera się jak... Ibisz

 

Więcej o:
Komentarze (41)
Tede i jego dziewczyna śmieją się z Gardias?
Zaloguj się
 • aaricia

  Oceniono 26 razy 20

  Gardias jest zalosna, takie ma parcie na szklo, ze juz wygaduje co slina na jezyk przyniesie.....Nastepna bez zadnego talentu, umiejetnosci czy wiedzy probuje 'zaistniec'....zenada.

 • szaron_stoln

  Oceniono 18 razy 14

  Tede znalazł sobie Dziunię na swoim poziomie. Gratulki, gratulki! Dwa rozdziwy poszukały się w korcu maku.

 • lambaluna

  Oceniono 14 razy 10

  Słowo "lachon" pochodzi od słowa "laska" w znaczeniu "ładna dziewczyna", albo raczej "fajna du*a")nie od "robienia laski". Mi się nie podoba żadne z tych określeń - lachon, laska, ale nie róbcie syfu pisząc, że ma coś wspólnego z robieniem loda. Tede jest prosty jak drut (wbrew temu, co sam o sobie sądzi) i ta jego dziewczynka, sądząc po poziomie wypowiedzi, nie jest lepsza.

 • klarisa132

  Oceniono 12 razy 10

  "którzy o Dorocie Gardias mogli przeczytać tylko na Plotku..." albo oglądać Kubę Wojewódzkiego... ;|

 • cholera

  Oceniono 18 razy 10

  'gratulki' ???????? co to za slownictwo ? Buractwo nie potrafi napisac 'GRATULACJE' ? Gardias jest ladna kobieta, ale wkurza mnie to, ze wszedzie jej pelno - jest TYLKO pogodynką z parciem na cos wiecej. Wielkie halo

 • zekotka

  Oceniono 13 razy 9

  głupie komentarze.Jaki nasz naród jest prymitywny.Ci ktorzy widzieli program,są inteligentni,potrafią myśleć wiedza co dziewczyna miała na myśli.A tempaki szukają mozliwości ubliżania.Jest niezaprzeczalnie laską.

 • kristofor

  Oceniono 9 razy 9

  Ech ten szoł biznes ;) Fajnie to obserwować z perspektywy ;) Przygaduje kocioł garnkowi chciało by się rzec ;)

 • cichodupka

  Oceniono 15 razy 9

  Nie rozumiem zamieszania wokół tej kobity. Zwykła pogodynka a piszą o niej non stop i zapraszają wszędzie jakby conajmniej lek na raka wynalazła. Taki jest nasz polski prowincjonalny szoł biznes.

 • nick6

  Oceniono 9 razy 7

  Nie lubię tego całego k*** Tede ,ale dobrze ,że ktoś próbuje jej pokazać ,że lachon to wcale nic dobrego...I porównywanie własnej osoby do takiej panienki to ostra siara...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX