Doda złapana pod studiem!

Dorota przyleciała do Warszawy.
Doda złapana pod studiem Rabczewska przyleciała do Warszawy Nergal zdecydował, że woli być teraz sam. Dlatego Doda wróciła do stolicy i zajęła się pracą. Paparazzi przyłapali ją ostatnio pod studiem "5th Element" Adam Darski rozpoczął drugą najtrudniejszą chemioterapię. Cały czas oczywiście może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i Dody, ale na razie postanowił, że woli być sam. Doda wróciła więc do Warszawy, gdzie rzuciła się w wir pracy. Żeby nie myśleć o problemach zaangażowała się w przygotowania do festiwalu w Opolu. Paparazzi złapali ją pod studiem "5th Element", czyli producentów, którzy przygotowują oprawę muzyczną na jej opolskie show. Nie wiemy, czy Doda nagrywała nowe piosenki, czy tylko konsultowała swój piątkowy występ. Z relacji fotoreportera wynika natomiast, że Doda przyszła na piechotę i nie chciała spojrzeć w obiektyw. Była wyraźnie nie w humorze. Piosenkarka miała na sobie pikowane okulary Coco Chanel, apaszkę Louis Vuitton, gustowny płaszczyk i różową torebkę również Vuitton. Oczywiście nie ulega najmniejszej wątpliwości, że wyglądała znakomicie.

Adam Darski rozpoczął drugą najtrudniejszą chemioterapię. Cały czas oczywiście może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i Dody, ale na razie postanowił, że woli być sam. Doda wróciła więc do Warszawy, gdzie rzuciła się w wir pracy.

 

Żeby nie myśleć o problemach zaangażowała się w przygotowania do festiwalu w Opolu. Paparazzi złapali ją pod studiem "5th Element", czyli producentów, którzy przygotowują oprawę muzyczną na jej opolskie show. Nie wiemy, czy Doda nagrywała nowe piosenki, czy tylko konsultowała swój piątkowy występ. Z relacji fotoreportera wynika natomiast, że:

Doda przyszła na piechotę i nie chciała spojrzeć w obiektyw. Była wyraźnie nie w humorze.

Piosenkarka miała na sobie pikowane okulary Coco Chanel, apaszkę Louis Vuitton, gustowny płaszczyk i różową torebkę również Vuitton. Oczywiście nie ulega najmniejszej wątpliwości, że wyglądała znakomicie...

 

 

Aik


Zobacz także:

Doda kończy koncerty i dziękuje fanom

Akcja Behemotha i Dody: 150 tysięcy maili, 30 tysięcy osób

Napisała "Bad girls" Dody - kim jest Bura Suka?