Ibisz spełnił noworoczne postanowienie

Co sobie zaplanował?
Ibisz spełnił noworoczne postanowienie Co sobie zaplanował? Krzysztof Ibisz spełnił swoje noworoczne postanowienie. Wróci do swego wyuczonego zawodu, czyli zagra w teatrze Emiliana Kamińskiego w sztuce "I tak Cię kocham" Krzysztof Ibisz po latach konferansjerki postanowił wrócić do wyuczonego zawodu, czyli aktorstwa. Showmana Polsatu zatrudnił w swoim teatrze Emilian Kamiński w przedstawieniu "I tak Cię kocham". W związku z premierą Ibisz wraz z reżyserem i Kasią Skrzynecką odwiedzili "Dzień dobry TVN". - Wpisałem sobie powrót do teatru w Sylwestra w kalendarzu. Emilian czytał mi w myślach i zaprosił mnie do pracy. Fajnie jest wyjść ze skóry Krzysztofa. Dodatkowo w trakcie przedstawienia Ibisz będzie śpiewał. Zatrudnienie Krzysztofa w teatrze to dobre posunięcie, gwarantuje zainteresowanie mediów. Nie tak dawno w teatrze Żebrowskiego grał Wojewódzki. Czekamy na recenzje Ibisza w roli fajtłapowatego męża Justyny Sieńczyłło. Premiera 18 września.

Krzysztof Ibisz po latach konferansjerki postanowił wrócić wyuczonego zawodu, czyli aktorstwa. Showmana Polsatu zatrudnił w swoimteatrze Emilian Kamiński w przedstawieniu "I tak Cię kocham". W związku z premierą Ibisz wraz z reżyserem i Kasią Skrzynecką odwiedzili "Dzień dobry TVN".

Wpisałem sobie powrót do teatru w Sylwestra w kalendarzu. Emilian czytał mi w myślach i zaprosił mnie do pracy. Fajnie jest wyjść ze skóry Krzysztofa.

Dodatkowo w trakcie przedstawienia Ibiszbędzie śpiewał. Zatrudnienie Krzysztofa w teatrze to dobre posunięcie, gwarantuje zainteresowanie mediów. Nie tak dawno w teatrze Żebrowskiego grał Wojewódzki.

 

Czekamy na recenzje Ibisza w roli fajtłapowatego męża Justyny Sieńczyłło. Premiera 18 września.

 

 

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Krzysztof Ibisz z wąsem. Sexy?

USTAWKA Ibisza. Tym razem w Turcji