Doda w telefonie: Paweł nie może teraz odebrać, bo...

Paweł Ziętara od kilku miesięcy pracuje z Dodą nad jej solowym albumem. Głos Dody słychać na jego automatycznej sekretarce.
Doda jako automatyczna sekretarka "Paweł nie może teraz odebrać, bo robi mi dobrze..." Paweł Ziętara od kilku miesięcy pracuje z Dodą nad jej albumem. Można przeżyć szok, gdy dzwoni się do niego - na jego automatycznej sekretarce nagrała się Doda. Można przeżyć spory szok, gdy zadzwoni się do Paweł Ziętara, producenta płyty Dody. My zadzwoniliśmy, ale zamiast głosu Pawła usłyszeliśmy...Dodę. Piosenkarka nagrała się na automatycznej sekretarce swojego kolegi. Co powiedziała? "Cześć tu Doda. Paweł nie może odebrać telefonu, bo robi mi dobrze... płytę. Zostaw wiadomość." Pablo to jedna druga zespołu producentów o nazwie 5thElement. Wraz z Łukaszem Mackiewiczem-Krzosem zdobyli złotą płytę za album "Muzyka z serca". W projekcie brali udział m.in. Piotr Adamczyk, Piotr Kupicha czy Paweł Małaszyński. Teraz pracują nad anglojęzyczną płytą Dody. Pierwsze efekty ich współpracy usłyszymy już w najbliższy piątek na festiwalu w Opolu.

Można przeżyć spory szok, gdy zadzwoni się do Paweł Ziętara, producenta płyty Dody. My zadzwoniliśmy, ale zamiast głosu Pawła usłyszeliśmy...Dodę. Piosenkarka nagrała się na automatycznej sekretarce swojego kolegi. Co powiedziała?

Cześć tu Doda. Paweł nie może odebrać telefonu, bo robi mi dobrze... płytę. Zostaw wiadomość.

Pablo to jedna druga zespołu producentów o nazwie 5thElement. Wraz z Łukaszem Mackiewiczem-Krzosem zdobyli złotą płytę za album "Muzyka z serca". W projekcie brali udział m.in. Piotr Adamczyk, Piotr Kupicha czy Paweł Małaszyński. Teraz pracują nad anglojęzyczną płytąDody. Pierwsze efekty ich współpracy usłyszymy już w najbliższy piątek na festiwalu w Opolu.

 

Doda i Paweł:

 


Sancita

Zobacz także:

Na tej scenie wystąpi Doda

Tylko u nas! Doda wymiecie w Opolu!

Więcej o:
Komentarze (557)
Doda w telefonie: Paweł nie może teraz odebrać, bo...
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 35 razy 29

  "Cześć tu Doda,Paweł nie może odebrać telefonu, bo robi mi dobrze... PYTĘ."

 • list

  Oceniono 27 razy 17

  "To ja wasza lodziara duza szpara, dzis moja dziura stasznie chora nabawiła sie kataru od spermy nadmiaru "

 • list

  Oceniono 20 razy 12

  -"Cześć tu Doda,Paweł nie może odebrać telefonu, bo rucha mnie jak szalony i jest strasznie zadowolony"

 • bastek90

  Oceniono 20 razy 10

  piotr04Dejman
  Członek załogi statku zatrudniony w systemie dniówkowym (nie pełniący wacht). Mianem tym określa się tylko członków załogi pokładowej oraz maszynowej nie zatrudnionych w systemie wachtowym. Kierownicy działów oraz kapitan nie są dejmanami z uwagi na nienormowany czas pracy.
  Marynarz zatrudniony czasowo w systemie dniówkowym, podczas pobytu statku w porcie, nie będący w praktyce członkiem załogi. Z tego też powodu nie jest też wciągany na listę zaciągu załogi (musterrola). Tutaj dejmanami mogą być członkowie wszystkich działów i na wszystkich stanowiskach.
  Pracę na statku w systemie dniówkowym z powyższego powodu określa się słowem dejmanka.Fizol i biedak.Gdzie sie pchasz z ta morda.Nie dla psa kielbasa.A co do twoich grozb,to jestes za krotki.Nie chcij smieciu zeby wypuscil swoje psy.

 • amadi1989

  Oceniono 12 razy 10

  "bo robi mi dobrze... płyte" Qźwa, debilniejszego tekstu chyba nigdy w życiu nie słyszałem. Żal mi tej kobiety, niech dojrzeje w końcu.

 • bastek90

  Oceniono 19 razy 9

  Napisalem ze nie masz kasy i jestes biedak trep.Facet bez pomyslu na zycie bo wojsko tobie je uklada takze nie przekrecaj moich wypowiedzi trepie.ty zyjesz marzeniami"biały mundur i złoto na pagonach-a" to bylo dawni temu.starym babom to sie moze podobac ale nie mloodej lasce.Pomysl trepie bogactwo ciagnie do bogactwa a ty nie masz nic oprocz smiesznego mundurku.Nastepnym razem uwaznie przeczytaj co pisze matole.A tak na marginesie ch*uj to twoje drugie imie bo tak czesto go uzywasz?Dziewczyny leca na mundur ale ty glupi jestes a moze ty rodzicow nie masz i mieszkales cale zycie w domu dziecka i tam na sluchales sie "za mundurem panny sznurem" to powiastka to mzonka.A z twoim mysleniem to ty jestes mzonka.Takze pedz buraku i z takimi tekstami to mozesz poderwac dupe z krzesla albo jakas wiesniare.bedziecie do siebie pasowac .sloma wystaje ci z butow.Pedz chlopczyku w mundurku.

 • bastek90

  Oceniono 17 razy 9

  Spie...j nieudaczniku.bieda do dupy ci zaglada.jestes zwyklym trepem bez pomyslu na zycie.Poprostu biedak.BIEDAK.Wyliczona kasa na zycie.myslales ze laska bedzie zainteresowana trepem ty chyba glupi jestes.bedziesz trepie jebal w tej marynarce az zdechniesz.

 • list

  Oceniono 17 razy 9

  andres ciot milcz. row szykuj bedzie brany aaa i zęby umyj tam tez bedzie jazda bez trzymanki.

 • m4rc1n31

  Oceniono 15 razy 9

  katerina-człowiek ma nie ciekawe wnętrze(jelita i różne organy).Miło poczytać tak kulturalny i inteligentny komentarz fana Dody(z tego co widać po avku).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX