Doda w telefonie: Paweł nie może teraz odebrać, bo...

Paweł Ziętara od kilku miesięcy pracuje z Dodą nad jej solowym albumem. Głos Dody słychać na jego automatycznej sekretarce.
Doda jako automatyczna sekretarka "Paweł nie może teraz odebrać, bo robi mi dobrze..." Paweł Ziętara od kilku miesięcy pracuje z Dodą nad jej albumem. Można przeżyć szok, gdy dzwoni się do niego - na jego automatycznej sekretarce nagrała się Doda. Można przeżyć spory szok, gdy zadzwoni się do Paweł Ziętara, producenta płyty Dody. My zadzwoniliśmy, ale zamiast głosu Pawła usłyszeliśmy...Dodę. Piosenkarka nagrała się na automatycznej sekretarce swojego kolegi. Co powiedziała? "Cześć tu Doda. Paweł nie może odebrać telefonu, bo robi mi dobrze... płytę. Zostaw wiadomość." Pablo to jedna druga zespołu producentów o nazwie 5thElement. Wraz z Łukaszem Mackiewiczem-Krzosem zdobyli złotą płytę za album "Muzyka z serca". W projekcie brali udział m.in. Piotr Adamczyk, Piotr Kupicha czy Paweł Małaszyński. Teraz pracują nad anglojęzyczną płytą Dody. Pierwsze efekty ich współpracy usłyszymy już w najbliższy piątek na festiwalu w Opolu.

Można przeżyć spory szok, gdy zadzwoni się do Paweł Ziętara, producenta płyty Dody. My zadzwoniliśmy, ale zamiast głosu Pawła usłyszeliśmy...Dodę. Piosenkarka nagrała się na automatycznej sekretarce swojego kolegi. Co powiedziała?

Cześć tu Doda. Paweł nie może odebrać telefonu, bo robi mi dobrze... płytę. Zostaw wiadomość.

Pablo to jedna druga zespołu producentów o nazwie 5thElement. Wraz z Łukaszem Mackiewiczem-Krzosem zdobyli złotą płytę za album "Muzyka z serca". W projekcie brali udział m.in. Piotr Adamczyk, Piotr Kupicha czy Paweł Małaszyński. Teraz pracują nad anglojęzyczną płytąDody. Pierwsze efekty ich współpracy usłyszymy już w najbliższy piątek na festiwalu w Opolu.

 

Doda i Paweł:

 


Sancita

Zobacz także:

Na tej scenie wystąpi Doda

Tylko u nas! Doda wymiecie w Opolu!