Napisała "Bad girls" Dody - kim jest Bura Suka?

Tylko u nas! Wiemy, kto pisze teksty dla Dody.
Kim jest autorka "Bad girls" Dody? Wiemy, kto pisze teksty dla Dody. Plotek ustalił, że Bura Suka, autorka tekstu do piosenki Dody "Bad Girls" to... Maria Peszek Mowa o Burej Suce, która ma pomóc zawojować Dodzie nie tylko Polskę, ale i świat. . Pod tym ciekawym pseudonimem kryje się znana piosenkarka oraz autorka tekstów. Bura Suka napisała tekst do piosenki Dody "Bad Girls". Doda oraz całe jej otoczenie utrzymywało w tajemnicy tożsamość Burej Suki. Tylko Plotkowi udało się dowiedzieć, że Bura Suka to... Maria Peszek. Pod tym pseudonimem ukryła się kontrowersyjna piosenkarka, która ma na swoim koncie już dwa solowe albumy. Zaskoczeni?

Doda swoim drugim solowym albumem chce zawojować nie tylko Polskę, ale również cały świat. Pomóc ma jej w tym Bura Suka. Pod tym ciekawym pseudonimem kryje się znana piosenkarka oraz autorka tekstów. Bura Suka napisała tekst do pierwszego singla Dody "Bad Girls".

 

Doda oraz całe jej otoczenie utrzymywało w tajemnicy tożsamość Burej Suki. Tylko Plotkowi udało się dowiedzieć, że Bura Suka to... Maria Peszek. Pod tym pseudonimem ukryła się kontrowersyjna piosenkarka, która ma na swoim koncie już dwa solowe albumy. Zaskoczeni?

 

Piosenka "Bad girls":

 

Sancita

 

Zobacz także:

Tylko u nas! Doda wymiecie w Opolu!

W Opolu stanie posąg Dody?

Singiel Dody "My Way or No Way"- po polsku

Więcej o:
Komentarze (155)
Napisała "Bad girls" Dody - kim jest Bura Suka?
Zaloguj się
 • wyczesanazyta

  Oceniono 37 razy 15

  Ojojoj i to jest artystka? Słaby głos, nie potrafi grać na żadnym instrumencie, nie potrafi tańczyć, nie komponuje, nie pisze tekstów, a na scenie porusza się jak jakaś dziewuszka z podstawówki, ubrana w latex, której pozwolili wystąpić. Dioda to po prostu sztuczny wytwór do zarabiania kasy, który wmawia ludziom, że jest inaczej.

 • lenore

  Oceniono 18 razy 14

  No, prosze, wszystkich mozna kupic, to tylko kwestia ceny.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 14 razy 12

  Osobiście jestem zaskoczony,nie sądziłem że Maria Peszek kojarzona z muzyką alternatywną może mieć coś wspólnego z popową przecież Dodą(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • asja69

  Oceniono 15 razy 11

  Nie wiem po co ta wojenka w komentarzach "Doda-Edyta"? Edyta świetnie śpiewa, Doda za to robi świetne show. Zupełnie inne klimaty..kurcze, jedni lubią jabłka a inni papryke. Te porównania są bez sensu.

 • m4rc1n31

  Oceniono 13 razy 11

  Maria miała awarię.

 • internautka

  Oceniono 11 razy 7

  no kto by pomyslał :D

 • marcelina94

  Oceniono 27 razy 7

  to suka z tej dody

 • wasza_mama

  Oceniono 9 razy 7

  "Tylko Plotkowi udało się dowiedzieć" Jasne, już wierzę.

 • princessviki

  Oceniono 10 razy 6

  szok..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX