Angielski tabloid o Piotrowskiej: Playboy babe

Złamała serce nowemu partnerowi Cheryl Cole.
Tabloid o Piotrowskiej: Playboy babe Polska tancerka złamała serce nowemu partnerowi Cheryl Cole. Brytyjskie tabloidy piszą o tancerce A. Piotrowskiej, która zatańczy w tamtejszym "TzG". Przypominają, że złamała serce amerykańskiemu tancerzowi D. Houghowi Aneta Piotrowska, która zatańczy w najnowszej edycji angielskiego "Tańca z gwiazdami", jest bohaterką brytyjskich tabloidów. Wszystko za sprawą jej byłego chłopaka Dereka Hougha. Amerykanin jest znanym tancerzem, w amerykańskim "TzG" tańczył z Joanną Krupą. Obecnie szkoli Cheryl Cole. Według "News of The Wolrd" Derek był zakochany z Anecie i bardzo przeżył rozstanie. Artykuł ozdobiły zdjęcia Piotrowskiej z sesji dla "Playboya". Tytuł jest bardzo wymowny: "Laska z Playboya, która złamała serce Dereka".

Aneta Piotrowska zatańczy w najnowszej edycji angielskiego "Tańca z gwiazdami". Już teraz w brytyjskich tabloidach można znaleźć artykuły o polskiej tancerce. Wszystko za sprawą jej byłego chłopaka Dereka Hougha. Amerykanin jest znanym tancerzem, w amerykańskim "TzG" tańczył z Joanną Krupą. Obecnie szkoli Cheryl Cole.

 

Według "News of The Wolrd" Derek był zakochany z Anecie i bardzo przeżył rozstanie. Artykuł ozdobiły zdjęcia Piotrowskiejz sesji dla "Playboya". Tytuł jest bardzo wymowny: "Laska z Playboya, która złamała serce Dereka".

 

 

 

Zobacz także:

Piotrowska i Juszkiewicz w angielskim "TzG"

Piotrowska i Cheryl Cole miały tego samego partnera!