KONKURS: Camp Rock 2: Wielki Finał

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach i chciałbyś wybrać się na uroczystą premierę Camp Rock 2: Wielki Finał? Zajrzyj!

 

Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wejściówki na premierę "Camp Rock 2: Wielki Finał". Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 9 września, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Start o godz. 18:30.

 

Co Was czeka w trakcie imprezy?

 

Przede wszystkim, będziecie mogli przedpremierowo obejrzeć "Camp Rock 2: Wielki Finał" Przypomnijmy, że telewizyjna premiera musicalu zapowiedziana jest na 18 września, na godz. 10:00. Film będzie można obejrzeć na kanale Disney Channel. Oprócz projekcji filmu, czeka na Was spotkanie z Ewą Farną i Kubą Molędą, którzy wykonają polską wersję piosenki do filmu, pt. "Nie zmieniajmy nic". Będziecie mogli także nauczyć się choreografii z "Camp Rock 2: Wielki Finał" i wziąć udział w innych ciekawych zabawach!


Co zrobić, aby wygrać?

 

1. W kilku zdaniach napisz, jak wyobrażasz sobie idealny wakacyjny obóz. Jakie atrakcje powinny czekać na jego uczestników, gdzie najlepiej wyjechać itp.

2. Odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: Camp Rock 2: Wielki Finał

4. Na Wasze odpowiedzi Kotek czeka do środy, 8 września, do 9:59 (rano)

5. Zaproszenia powędrują do trzech osób, które najfajniej odpowiedzą na konkursowe zadanie. Przypomnijmy, że czekają na Was podwójne wejściówki!

6. Wejściówki do odbioru w siedzibie Agora SA, w Warszawie przy ulicy Czerskiej 8/10 9szczegóły dotyczące odbioru będą przesłane w mailach do zwycięzców)

 

Powodzenia!

 

>>regulamin konkursu<<