Warto poznać - Elle Fanning

Znacie już młodszą siostrę Dakoty?
Warto poznać Elle Fanning Kariera filmowa młodszej siostry Dakoty nabiera tempa Elle Fanning, młodsza siostra Dakoty przygodę z filmem rozpoczęła w wieku 3 lat. w lutym w kinach pojawi się film Sofii Coppoli z jej udziałem Elle Fanning to młodsza i zdecydowanie mniej znana siostra aktorki Dakoty Fanning. Urodziła się 9 kwietnia 1998 roku (jest o 4 lata młodsza od siostry), a karierę aktorską rozpoczęła już w wieku niespełna 3 lat. Co ciekawe, w pierwszym swoim filmie wystąpiła razem z Dakotą i zagrała jej... młodszą wersję. Pierwszą niezależną rolę zagrała w filmie "Małolaty u taty", występowała także gościnnie w serialach. Z biegiem lat Elle otrzymuje poważniejsze role. Pod koniec lutego przyszłego roku na ekrany polskich kin wchodzi film Somewhere, który wyreżyserowała Sofia Coppola. Elle gra Cleo, córkę prowadzącego hulaszcze życie aktora.

 

Elle Fanning to młodsza i zdecydowanie mniej znana siostra aktorki Dakoty Fanning. Urodziła się 9 kwietnia 1998 roku (jest o 4 lata młodsza od siostry), a karierę aktorską rozpoczęła już w wieku niespełna 3 lat. Co ciekawe, w pierwszym swoim filmie wystąpiła razem z Dakotą i zagrała jej... młodszą wersję. Pierwszą niezależną rolę zagrała w filmie "Małolaty u taty", występowała także gościnnie w serialach.

 

 

 

 

Z biegiem lat Elle otrzymuje poważniejsze role. Pod koniec lutego przyszłego roku na ekrany polskich kin wchodzi film 'Somewhere", który wyreżyserowała Sofia Coppola. Elle gra Cleo, córkę prowadzącego hulaszcze życie aktora.

 

Obejrzyjcie galerię z premiery filmu.

 

Co sądzicie? Siostry Fanning są do siebie podobne?