Zwiastun 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Będziecie oglądać nową edycję "Tańca z gwiazdami"?

Stacja TVN wyznaje zasadę, że jeśli ludzie chcą oglądać program to nie ma potrzeby zdejmować go z anteny. Tak jest z "Tańcem z gwiazdami". To program, który dla kobiet jest tak ważny jak dla mężczyzn mecze piłki nożnej.

 

Już jutro rusza 12. edycja show TVN-u. Rywalizację gwiazd czas zacząć! W pierwszym odcinku mężczyźni zatańczą cza-czę lub walca wiedeńskiego. Kobiety zaprezentują wspólną salsę. Zobaczcie zwiastun "Tańca z gwiazdami":

 


Sancita

 

Zobacz także:

Suknia tancerki "TzG" to kopia?! SONDA

Piotrowska i Juszkiewicz w angielskim "TzG"

Więcej o:
Komentarze (61)
Zwiastun 12. edycji "Tańca z gwiazdami"
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 18 razy 10

  Gorniak wygra

 • kart15

  Oceniono 12 razy 8

  Edyta jest największą gwiazdą tego show, pozostawiając resztę daleko, daleko w tyle...!! Wygra bez dwóch zdań, nie dlatego że to ustawione, tylko dlatego że jest znana i dobrze będzie tańczyć!!

 • ewelinaa

  Oceniono 11 razy 5

  To się w głowie nie mieści, ja nie umiem tego zrozumieć, jak ludzie mogą być do tego stopnia zakompleksieni i zazdrości, jak można wypisywać takie rzeczy, dlaczego ? po co ? piorun666: chcesz coś osiągnąć ? Ludzie, zrozumcie wreszcie, że każdy z nas rodzi się z jednakowymi szansami . Każdy z nas ma w sobie coś innego, co z czasem staje się wartościowe dla innych . dlaczego są tacy ludzie ? do choler.y jasnej, co wam da takie obrzucanie błotem ? Ktoś mądrze powiedział o Edycie : 'Nie ma łatwego życia . Ona ma tyle talentów, że nie umie sobie z tym poradzić . Przez zazdrość ludzi ma ciężkie życie . ' Zastanówcie się na chwilę . Można za kimś nie przepadać, nie lubić kogoś . Ale to jest na prawdę chore, żeby już zakładać konta na różnych stronach i prowadzić je, pod nazwą 'antyfani' itd . Chciałabym się tylko dowiedzieć co kieruje takimi ludźmi i do czego dążą . Bo jakoś za nic nie umiem zrozumieć takiego chamstwa i prostackiego zachowania .

 • ken

  Oceniono 13 razy 5

  debilki zejdżcie z edytki!zazdrośnice!!wygra napewno hipopotam zawadzka!

 • malgooo

  Oceniono 5 razy 5

  ja będę oglądać żeby Edytę górniak zobaczyć jak sobie radzi!

 • jadzia.15

  Oceniono 5 razy 3

  i biedny andrzej uczesany na "dupke"

 • kart15

  Oceniono 9 razy 3

  żal mi dody, przecież to takie beztalencie, jak się można nią podniecać?? Nie no żal mi tych ludzi- pozbawieni jakiegokolwiek słuchu muzycznego. Doda dla 10-12 latków!

 • list

  Oceniono 5 razy 3

  do dziubka blacharki dodowe haahhahahaha

 • list

  Oceniono 5 razy 3

  piorun tam ucza tanczyc. ale ty dodowy wiec debil

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX