Tylko u nas! Doda wymiecie w Opolu!

Znamy szczegóły show królowej.

Pisaliśmy już o scenie, na której wystąpi Doda na festiwalu w Opolu (zobacz tutaj). Teraz czas na szczegóły show. Jak się dowiedzieliśmy, będzie to największe tego typu widowisko w Polsce. Jak komentuje osoba z TVP1:

Gdy usłyszeliśmy co chce zrobić Doda, to nie uwierzyliśmy. Nie wiem, czy kiedykolwiek w naszym kraju ktoś chciał zrobić coś tak spektakularnego. Ja sobie nie przypominam. Doda wymiata. Zapewniam, że będzie co oglądać.

Więcej szczegółów zdradziła Plotkowi osoba z otoczenia Dody, która bierze udział w przygotowaniach:

To będzie niespotykane dotąd w Polsce show, owiane bardzo dużą tajemnicą.  Początkowo telewizja nie chciała się zgodzić na niektóre jego elementy, ale Doda jak zawsze postawiła na swoim. Będą elementy magii i iluzji przygotowywane w asyście najlepszych fachowców. Poza tym Dodzie towarzyszyć będzie kilkunastoosobowy balet. O kreacjach nawet nie wspominam..., a wszystko to razem kosztować będzie majątek ale o półśrodkach nie ma kompletnie mowy.

Najważniejsze jest jednak to, iż występ Dody ma przynieść radość w sercu jej ukochanego oraz uśmiechy na twarzach całego szpitala, który wraz z Adamem będzie kibicował Dodzie 10 września przed telewizorami.

 

Doda obiecała fanom coś wspaniałego i na pewno ich nie zawiedzie.

 

Aik

 

Zobacz także:

Na tej scenie wystąpi Doda

W Opolu stanie posąg Dody?

Singiel Dody "My Way or No Way"- po polsku

 

 

Więcej o: