The Sims 3: Szybka jazda KONKURS

The Sims 3: Szybka jazda - obowiązkowy zestaw dla każdego, kto zamiast krwi ma w żyłach benzynę ;)

 

Już teraz z nowym The Sims 3: Szybka jazda możesz poczuć w sobie prawdziwego demona szosy. Luksus, zabójcza prędkość, klasa i styl - tak można opisać jazdę z The Sims. A jaki Ty jesteś? Odkryj siebie, wypróbuj The Sims 3: Szybka jazda. Premiera gry 10 września 2010.

 

Ultranowoczesne samochody, mrożąca krew w żyłach prędkość, doskonałe autostrady Już to sobie wyobraziłeś? Możesz być częścią tego świata. Dzięki najnowszemu zestawowi akcesoriów The Sims 3: Szybka jazda przeniesiesz się do wymarzonego samochodu i będziesz mógł jechać dokąd tylko zechcesz. Daj się ponieść szybkiej jeździe. Pozwól Simom prowadzić.

 

 

Samochody dostosowane do właścicieli

 

Zestaw najnowszych akcesoriów Szybka jazda zawiera wszystko, czego potrzeba, aby Twoi Simowie komfortowo i ciekawie spędzali czas. Tobie zaś pozwoli wejść w rolę profesjonalnego kierowcy, który sam decyduje o stylu swojej jazdy. Tym razem The Sims postanowiło pozwolić miłośnikom gry wsiąść do luksusowego samochodu i cieszyć się komfortem i prędkością. Bogaty zestaw eleganckich dodatków zawiera m.in. wszelkie nowinki techniczne, cztery różne typy pojazdów, abyś mógł wybrać i dostosować jeden z nich do swoich potrzeb, designerskie ubrania i wiele innych, niezwykle kuszących przedmiotów. Szybka jazda to doskonały dodatek, by Twoje Simy mogły poczuć wolność i adrenalinę.

 

Samochód to coś więcej niż tylko środek lokomocji. To styl życia!

 

Jeśli smak prędkości to dla Ciebie za mało, wykreuj świat, który Cię otacza według najnowszych kanonów mody. The Sims 3: Szybka jazda to nie tylko cztery zabójcze samochody: wyścigowe, intrygujące, rockowe i luksusowe. To również cztery różne style życia. Twój charakter i Twoje pragnienia zadecydują, który wybierzesz.

 

 

To, co najlepsze

 

Już za kilka dni w świecie Simów pojawią się fantastyczne gadżety. The Sims 3: Szybka jazda to cały świat kierowców, w którym możesz mieć wszystko.

 

 

 

UWAGA! KONKURS :)

 

Z okazji premiery The Sims 3: Szybka jazda Kotek przygotował kilka konkursów - już dziś pierwszy z nich! Możecie wygrać dwa wyjątkowe zestawy, a w każdym z nich: gra The Sims 3 (podstawa) i zestaw akcesoriów The Sims 3: Szybka jazda!

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. W kilku zdaniach napisz, jak odpicowałbyś swój wymarzony samochód. Chciałbyś zamontować w środku zestaw do manicure, fontannę z sokiem pomarańczowym, czy też elektronicznego fryzjera? Liczymy na Waszą pomysłowość!

2. Odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz THE SIMS 3: Szybka jazda

4. Na Wasze maile czekamy do środy, 8 września, do końca dnia

5. Nagrody powędrują do dwóch osób, które najfajniej odpowiedzą na konkursowe pytanie

 

>>regulamin<<

 

Sponsorem nagród jest Electronic Arts.

 

Powodzenia!