Szczuka: Przyczepiłam sobie męski członek

Uwaga: Kazimiera mówi o... Frytce.

Kazimiera Szczuka polubiła chyba komentowanie polskiego show-biznesu. Bardzo często pojawia się w ''Pytaniu na Śniadanie'', gdzie bez złośliwości mówi, co myśli o polskich celebrytach. Dziś skomentowała informację tygodnia o Frytce, która zmienia imię z Agnieszki na Maja!

Przyczepiłam sobie kiedyś męski członek... nazwiska do mojego i nigdy tego już nie zrobię. To był błąd. Więc to może być nietrafione, żeby zmienić imię z Agnieszki na Maja. Może nie osiągnąć celu.

Kazimierze towarzyszyła Maria Czubaszek i panie doszły do wniosku, że Frytka chce zerwać z wizerunkiem dziewczyny z jacuzzi.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Szczuka: Herbuś nie jest lachonkiem. To idiotyzm!

Szczuka: Bardzo wzruszyłam się filmikiem Dody

Prokop w "DDTVN": Kobiety dodzieją

Więcej o:
Komentarze (49)
Szczuka: Przyczepiłam sobie męski członek
Zaloguj się
 • zgryzota

  Oceniono 23 razy 19

  No, Maja nawet bardziej jej pasuje. Z tego, co pamiętam, ona też lubiła bzykać.

 • szaron_stoln

  Oceniono 12 razy 12

  Jak człowieka boli ząb, to jak ten człowiek pojedzie nad morze, to ząb będzie go dalej bolał, aż się go nie wyleczy. Z Frytką jest tak samo. Nie wystarczy zmienić nazwiska, imienia, czy koloru włosów, żeby ludzie inaczej nas traktowali. Trzeba zmienić siebie.

 • lucreziaborgia

  Oceniono 16 razy 12

  jankaj - jak przeczytasz tyle książek co Kazia, może napiszesz jakąś, jak ona, powalczysz o prawa kobiet i nie będziesz się bała z odkrytą twarzą wyrażać swoje poglądy - to może będziesz miała prawo, ciemna maso, wypowiadać się o kimś tak inteligentnym i wykształconym. A teraz wróć do rozwalania gnoju widłami i milcz, robalu!!!!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 16 razy 12

  Frykowska powinna zmienić nazwisko bo co z tego że zmieniła imie kiedy nadal kojarzy sie z seksem w wannie w Big Brotherze właśnie przez nazwisko(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • joasia_krk

  Oceniono 18 razy 12

  Ta tępa pinda, opierająca się tylko na popularności z BB, nie ma talentu aktorskiego, wokalnego ani żadnego innego, więc próbuje jakoś zainteresować media, aby żyć. Osobie z takim intelektem, umiejętnościami polecam jedną pracę - na kasie w supermarkecie. A mediom - nie pisaniem o niej - prędzej trafi do dobrego sklepu.

 • zebra20

  Oceniono 24 razy 12

  Agnieszka zamienione na Maja jest jeszcze bardziej niekorzystne ...."MAJA LIŻ MI JAJA" hhahahahaa....

 • agaf

  Oceniono 15 razy 11

  a Frytka zmianą imienia nie zmieni opinii o sobie, nadal będzie walniętą i bezgustną Frytką, która lansuje się na seksie w tv!

 • 1ania112

  Oceniono 11 razy 9

  I tak jej to nic nie da! frytka to frytka!

 • ken

  Oceniono 10 razy 8

  maja to lepiej niżaga bo fruwa z kwiat na kwiat i lubi sobie pobzykac!dobre trafienie!niemożna było lepiej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX