Bracia Kaulitz mają dziś urodziny!

Wszystkiego najlepszego!
Bracia Kaulitz obchodzą urodziny Wszystkiego najlepszego! 21 lat temu, 1 września 1989 roku, przyszli na świat Tom i Bill Kaulitz. Bliźniacy tworzą trzon zespołu Tokio Hotel, który jest ceniony na całym świecie. 21 lat temu, 1 września 1989 roku, przyszli na świat Tom i Bill Kaulitz (Bill jest 10 minut młodszy od brata). Bliźniacy tworzą trzon zespołu Tokio Hotel, który jest znany i ceniony na całym świecie. Ich inspiracją jest ich ojczym, gitarzysta w jednym z niemieckich zespołów rockowych, który zaraził chłopców miłością do muzyki. Czego można by życzyć braciom? Mnóstwa pozytywnej energii, radości z występów, wiernych fanów, samej konstruktywnej krytyki. Radości, uśmiechu na każdy dzień w roku, spełnienia marzeń i samych niezapomnianych, wyjątkowych chwil! Sto lat!

 

21 lat temu, 1 września 1989 roku, przyszli na świat Tom i Bill Kaulitz (Bill jest 10 minut młodszy od brata :)). Bliźniacy tworzą trzon zespołu Tokio Hotel, który jest znany i ceniony na całym świecie. Ich inspiracją jest ich ojczym, gitarzysta w jednym z niemieckich zespołów rockowych, który zaraził chłopców miłością do muzyki.

 

Czego możemy życzyć braciom? Mnóstwa pozytywnej energii, radości z występów, wiernych fanów, samej konstruktywnej krytyki. Radości, uśmiechu na każdy dzień w roku, spełnienia marzeń i samych niezapomnianych, wyjątkowych chwil!

 

Sto lat!

 

 

PS Wszyscy fani mogą sprawić prezent urodzinowy braciom, głosując na ich piosenkę na Liście Przebojów Radia Kotek.fm ;)

Więcej o: