Taylor Momsen - wielki sukces debiutanckiej płyty!

Poznajcie szczegóły...
Wielki sukces debiutanckiej płyty! Krążek zespołu The Pretty Reckless na drugim miejscu listy sprzedaży 27. sierpnia w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się sprzedaż debiutanckiej płyty zespołu, którego wokalistką jest Taylor Momsen. Krążek już okazał się sukcesem! 27. sierpnia w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się sprzedaż debiutanckiej płyty zespołu The Pretty Reckless, którego wokalistką jest Taylor Momsen. Dzisiaj już wiemy, że krążek okazał się sukcesem, ponieważ z najnowszych danych wynika, iż wylądował on na drugim miejscu listy sprzedaży! Warto także dodać, że dokładnie od 31 sierpnia płyta dostępna jest także w USA. Taylor liczy na wielki sukces również w Stanach Zjednoczonych i jest to całkiem możliwe.

 

27. sierpnia w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się sprzedaż debiutanckiej płyty zespołuThe Pretty Reckless, którego wokalistką jest Taylor Momsen. Dzisiaj już wiemy, że krążek okazał się sukcesem, ponieważ z najnowszych danych wynika, iż wylądował on na drugim miejscu listy sprzedaży!

Warto także dodać, że dokładnie od dzisiaj płyta dostępna jest także w USA. Taylor liczy na wielki sukces również w Stanach Zjednoczonych i jest to całkiem możliwe.

 

 

Lubicie muzykę tworzoną przez Taylor Momsen?