Tomek z Afromental to syn Torresa

Po sławnym tacie odziedziczył pasję walenia w "bębny".
Tomek z Afromental Po sławnym tacie odziedziczył pasję walenia w "bębny" Perkusista grupy Afromental, Tomek Torres jest synem znanego muzyka Jose Torresa. Ojciec muzyka często współpracuje z chłopakami i zawsze służy radą Afromental liczy siedem osób. Wśród nich jest między innymi perkusista Tomek Torres. Jest synem znanego muzyka Jose Torresa, który od lat propaguje wśród Polaków latynoskie rytmy. Młody muzyk w rozmowie z "Magazynem perkusisty" opowiedział o wpływie ojca na wybór instrumentu: Jeśli chodzi o mojego tatę, to oczywiście jest taka możliwość, że zapis genetyczny może mnie w pewien sposób ukierunkowywać, aczkolwiek rzeczą, którą pamiętam najlepiej to te chwile w których tata mówi mi: "Synku, zastanów się jeszcze czy na pewno perkusja. Będziesz musiał nosić dużo ciężkich rzeczy, rozkładać i pakować to za każdym razem tyle czasu, jak reszta już dawno będzie gotowa nie lepiej coś mniejszego?". Ojciec Tomka jest jednym z muzyków współpracujących z Afromental. Jego doświadczenie może tylko pomóc chłopakom w karierze.

Afromental liczy siedem osób. Wśród nich jest między innymi perkusista Tomek Torres. Jest synem znanego muzyka Jose Torresa, który od lat propaguje wśród Polaków latynoskie rytmy. Młody muzyk w rozmowie z "Magazynem perkusisty" opowiedział o wpływie ojca na wybór instrumentu:

Jeśli chodzi o mojego tatę, to oczywiście jest taka możliwość, że zapis genetyczny może mnie w pewien sposób ukierunkowywać, aczkolwiek rzeczą, którą pamiętam najlepiej to te chwile w których tata mówi mi: "Synku, zastanów się jeszcze czy na pewno perkusja. Będziesz musiał nosić dużo ciężkich rzeczy, rozkładać i pakować to za każdym razem tyle czasu, jak reszta już dawno będzie gotowa nie lepiej coś mniejszego?". Ale byłem uparty i tak już zostało!

Ojciec Tomka jest jednym z muzyków współpracujących z Afromental. Jego doświadczenie może tylko pomóc chłopakom w karierze.

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Afromental podbił Orange Festiwal

Strasburger w nowym klipie Afromental! Wideo