Fan Candy Girl: Zawiodłem się na niej!

"Przykro, że wokalistki, którą lubię, nie stać na coś oryginalnego."

Występ Candy Girl na bydgoskim Hit Festiwalu odbił się szerokim echem. Jej przedziwny strój przyciągał uwagę. Wiele osób zaczęło go kojarzyć ze strojem Britney Spears z klipu "Toxic". W tej sprawie napisał do nas nawet rozżalony fan wokalistki:

Bardzo zawiodłem się na Candy Girl i jej otoczeniu, fanach tworzących fan kluby itd... Jestem (a raczej byłem) fanem Candy Girl. Po występie Candy na festiwalu w Bydgoszczy postanowiłem wyrazić swoją opinię na temat jej marnego show na profilu jej fanów na Facebooku. Napisałem, że nie podobało mi się to, że skopiowała strój Britney Spears i koło z klipu Lady Gagi... przykro, że wokalistki, którą lubię, nie stać na coś oryginalnego i po raz kolejny kopiuje Lady Gagę... poza tym wyglądała i zaśpiewała naprawdę kiepsko. moje słowa poparło wielu fanów Candy Girl... było to ich zdanie i mieli prawo je wyrazić.

I zaraz po tym rozpętała się istna burza w szeregach fanów "słodkiej dziewczyny":

niestety... natychmiast odezwali się członkowie, a nawet założyciele fan klubu Candy Girl, który kazali nam WYP********!!!!! szok!

W spór wtrąciła się nawet ponoć sama artystka:

Kilkadziesiąt minut po festiwalu Candy Girl weszła na Facebooka i skasowała mój post i posty innych osób, które nie zachwycały się jej występem. Napisałem znów... że nie powinna kasować naszych opinii, tylko dlatego, ze są mało pozytywne i nie chwalimy jej... znów skasowała te posty...

Ładnie to tak?

 

Aik

 

Zobacz także:

Candy Girl prowokuje

Candy Girl olała ślub młodszej siostry

Kształtne piersi Candy Girl