My Camp Rock - poznaj finalistów

Kto wystąpi w wielkim finale My Camp Rock?

 

Disney Channel ogłosiło listę ośmiu wykonawców, którzy przeszli do finału w telewizyjnym konkursie talentów "My Camp Rock". Te obiecujące młode gwiazdy w wieku 12-16 lat pokonały ponad setkę innych dzieci z całego kraju, aby znaleźć się w finale i wyjechać na tygodniowy obóz muzyczny. Teraz muszą dać z siebie wszystko, by zapewnić sobie uczestnictwo w Wielkim Finale i w ten sposób zyskać szansę na zwycięstwo w "My Camp Rock". Zwycięzca konkursu otrzyma wspaniałą nagrodę - możliwość nagrania własnego coveru piosenki z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał" oraz wystąpienia w teledysku, który zostanie wyemitowany na Disney Channel przy okazji premiery filmu.

 

Ośmiu finalistów będzie o to zabiegać podczas intensywnego tygodniowego obozu. Przez 7 dni finaliści będą doskonalić swoje umiejętności taneczne pod okiem nagradzanej choreografki Marzeny Worotnik, wokalne pod okiem Agnieszki Hekiert, a także wezmą udział w szkoleniu z zakresu ruchu scenicznego, które poprowadzi aktor Mateusz Damięcki. Dodatkowo, uczestnicy obozu będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach prowadzonych przez zaproszone gwiazdy.

 

Biorąc pod uwagę zarówno talent jak i osiągane postępy, jury konkursu "My Camp Rock", w składzie: Adam Sztaba (muzyk), Reni Jusis (piosenkarka) oraz Robert Amirian (kompozytor) zadecyduje, kto znajdzie się wśród czwórki ścisłych finalistów. W iście Camp Rockowym stylu czwórka wykonawców wystąpi w Wielkim Finale, podczas którego wykona przed publicznością wybraną przez siebie piosenkę z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał".

 

Wybrany przez jury zwycięzca konkursu rozpocznie swoją podróż do sławy od wystąpienia w specjalnie przygotowanym teledysku, który obejrzą miliony widzów na Disney Channel.

 

Oto ósemka finalistów:

 

Weronika Basiewicz, 14 lat, Otwock

Franciszek Sakławski, 15 lat, Warszawa

Karolina Małolepsza, 15 lat, Subkowy Gmina Tczew

Tymoteusz Zdunek,16 lat, Weronika Orzechowska, 15 lat i Rafał Karpiński, 16 lat, z Pruszcza Gdańskiego, oraz Przemysława Jackowik Korczyńska 16 lat, Łęgowo; wszyscy są członkami zespołu rockowego "Bring It"

Julia Miesiączek, 16 lat, Kraków

Weronika Pociask, 13 lat, Debica

Oliwia Kocyan, 13lat , Katarzyna Pilch, 13 lat i Marta Szarzec, 13 lat, wszystkie należą do zespołu "Mamela Band" i pochodzą z Ustronia

Olga Waluś, 12 lat, Suwałki

 

 

Disney Channel rozpoczął poszukiwania nowych młodych talentów w maju, kiedy ruszył projekt "My Camp Rock". Na castingach w pięciu polskich miastach, dzieci w wieku 8-16 lat miały za zadanie wykonać przed jury złożonym z ekspertów, jedną z piosenek ze ścieżki dźwiękowej do "Camp Rock", w tym "This Is Me" i "Here I Am". Z każdego miasta zostało wybranych sześć najlepszych występów, które następnie konkurowały ze sobą w półfinałach w Warszawie. Na tym etapie zostało wyłonionych ośmiu finalistów.

 

Film "Camp Rock" podbił serca polskich widzów we wrześniu 2008 roku. W tym roku Jonas Brothers i Demi Lovato powracają do Polski w drugiej części rock 'n' rollowego musicalu "Camp Rock 2: Wielki Finał", filmu przepełnionego muzyką, tańcem i duchem wakacji. Premiera filmu będzie miała miejsce 18 września o godz. 10:00 na Disney Channel.

 

Widzowie z całej Polski mogą śledzić poczynania finalistów "My Camp Rock" w każdą sobotę i niedzielę września o godzinie 10.25 na kanale Disney Channel.

 

mat.prasowe

 

Będziecie oglądać?