Wiśniewski BARDZO szczerze o Dodzie

Będzie wojna?

Na linii Michał Wiśniewski-Doda od jakiegoś czasu jest zgrzyt. Mówi się o konflikcie, który zaczął się kilka lat temu w kasynie. Ponoć Michał Wiśniewski wtedy naubliżał Dodzie, a ona nie pozostała mu dłużna.

 

Zresztą zarówno Doda jak i Michał mówili o tym konflikcie wiele razy. Dziś Michał Wiśniewski chłodno patrzy na zjawisko jakim jest Rabczewska i ocenia ją we "Wprost":

Doda to jest przykład chyba źle prowadzonej polityki sprzedaży produktu, bo trudno powiedzieć, że Doda nie śpiewa. Ona bardzo dobrze śpiewa, co nie znaczy zjawiskowo. Dalej jest produkt, ale jak już sprzedasz wątrobę, porozprawiasz o Biblii, że kto, ile i czego się naćpał i napił, to co jeszcze możesz więcej powiedzieć? Myślę, że nawet Doda na pewnym etapie nie jest w stanie już wejść wyżej. Zresztą ona płyt nigdy nie sprzedawała w liczbie, która by się zbliżyła do innych artystów. Ona jest cudowną celebrytką i jakoś sobie radzi - powiedział Wiśniewski w rozmowie z Piotrem Najsztubem.

Wiśniewski zdradził też, że wielokrotnie myślał o samobójstwie, ale od ostatecznej decyzji odwlekała go myśl o... dzieciach:

Myślę, że gdzieś ukryta jest taka wrażliwość, która czasami doprowadza cię do sytuacji, do jakiej chyba doprowadziła mojego ojca... Jak syn wrócił do niego po 14 latach , to podciął sobie żyły.... I we mnie takie myśli się pojawiły, ale nie byłbym konsekwentny, gdybym nie powiedział w tym momencie "Halo! Popatrz na swoje dzieciaki, chłopaku". I wtedy to przechodzi po 5 minutach.

 

Cały wywiad przeczytacie w najnowszym "Wprost".

Mrock

 

Zobacz także:

Wszystkie dzieci Wiśniewskiego na jednej imprezie. Wideo

Michał Wiśniewski zabrał dzieci na imprezę

Wiśniewski będzie menadżerem MANDARYNY?