Górniak śpiewa "Jestem szalona" i inne hity

Koniec z wizerunkiem divy. Zobaczcie wielkie show Edyty!

Edyta Górniak zagrała mini-recital na festiwalu "Bydgoszcz hit festiwal". Na scenie towarzyszyli jej tancerze ze szkoły Agustina Egurroli. Zauważyliśmy m.in. Ilonę Bekier z "You Can Dance". Edyta zaczęła od fragmentu "Jestem szalona", a później zaśpiewała swoje przeboje takie jak: "One&One" czy "Impossible".

 

Występ zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Górniak tańczyła, śpiewała i na tle młodych tancerzy sama wyglądała jak nastolatka. A pomyśleć, że w tym roku obchodzi jubileusz 20 lat pracy artystycznej...

 

 

Górniak wygląda kwitnąco. Rok jubileuszowy przebiera najwyraźniej po jej myśli. Gwiazda dużo występuje i często pokazuje się w telewizji. A już w niedzielę zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem na parkiecie "Tańca z gwiazdami"...

 

Sancita

 

Zobacz także:

Edyta Górniak w dresie

Górniak i Sablewska - czułości na ulicy

Więcej o:
Komentarze (337)
Górniak śpiewa "Jestem szalona" i inne hity
Zaloguj się
 • list

  Oceniono 19 razy 15

  spiewaj nam jak najdluzej

 • asja69

  Oceniono 13 razy 13

  dla mnie Górniak może miec worek po kartoflach na sobie.. wystarczy, że śpiewa..i to jak śpiewa...

 • silikondoda

  Oceniono 18 razy 12

  KTO DODA MA SPIEWAC PIOSENKI EDYTY TO KATASTROFA BY BYLA . SMIECH NA SALI I GWIZDY. ALE BYM SIE SMIALA HAHAHAHAAH

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 15 razy 11

  Klasa! Edyta jest jaka jest, ale chyba żadna polska wokalistka nie dorównuje jej talentem i charyzmą. Ten występ był niesamowity, spektakularny! Nie potrzebowała żadnych złotych klatek, trumien ani innych tego typu przereklamowanych rekwizytów.. Po prostu wyszła na scenę i zrobiła niesamowite show swoim głosem! O to w tym wszystkim chodzi, inne nasze "pseudo-divy" powinny brać z niej przykład!

 • ewka_613

  Oceniono 19 razy 9

  Nie oszukujmy się, ale pani Edyta nie musi być ubrana jak panna lekkich obyczajów, żeby zrobiła wielkie show! Nie jest potrzebny strój za 10tys. (i się afiszować, że ja mam taki za tyle i tyle) i jakiś ekstrawagancki makijaż. Ma piękny głos, którego można jej tylko zazdrościć. Życzę jej jak najlepiej, bo na to zasługuje :) "żeby wzlecieć, trzeba wstać"

 • list

  Oceniono 18 razy 8

  masz racje to dno muszli klozetowej

 • anetka14

  Oceniono 13 razy 7

  Edyta ma najlepszy glos w Pol! Edyta najlepsza!wystep byl swietny!

 • anetka14

  Oceniono 13 razy 7

  Zadna z Pol. artystek nie dorowna Edycie w glosie i talencie. Nawet Doda, Doda to wgl pare poziomów niższa! Doda wgl to juz dno!

 • sibelius

  Oceniono 15 razy 7

  Jestem ogromnym fanem Edyty, od wielu wielu lat ale niestety tym razem, chyba pierwszy raz bardzo mnie zawiodła. Zacznę od plusów: Fenomenalny występ!!! Świetny jak zawsze głos (poza jedną malutwką wpadką przy never will i - ale to taki niuans) A teraz minusy: Wielkie rozczarowanie zmianą wizerunku, bardzo niefajny makijaż, kiepski strój!!! No i gigantyczny minus za "nowy singiel" - przecież "never will i" jest staaaarą piosenką. :( A tak bardzo czekałem. Poza tym wszystkim i tak ją lubię i uważam za GWIAZDĘ formatu XXL. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX