Gessler zdradził Potocką. Będzie mieć dziecko

Zraniona aktorka w szoku.
Gessler zdradził Potocką Zraniona przez partnera aktorka w szoku Małgorzata Potocka rozstała się po siedmiu latach związku z restauratorem, Adamem Gesslerem. Przyczyną rozstania, jak potwierdza sama aktorka jest inna kobieta Prawdziwy miłosny zawód przeżyła ponoć lubiana aktorka Małgorzata Potocka. Kojarzona z serialu "Matki, żony i kochanki" przez siedem lat była w związku z Adamem Gesslerem - restauratorem. Jak wspominają ich znajomi był to burzliwy związek. Rozstania i powroty - to była codzienność. Jednak Adam wdał się w romans z młodziutką dziewczyną, która przyszła do niego do pracy. Potocka dowiedziała się o ich romansie, gdy przyłapała ich na lotnisku. Wrócili do siebie po dwóch miesiącach. Szybko wyszło na jaw, że Gessler miał nie tylko romans, ale nadal utrzymują z kochanką stosunki. Tak bliskie, że dziewczyna spodziewa się dziecka! Potocka potwierdziła, że nie jest już Adamem Gesslerem i że przyczyną naszego rozstania jest inna kobieta, która wkrótce urodzi jego dziecko.

Prawdziwy miłosny zawód przeżyła ponoć lubiana aktorka Małgorzata Potocka. Kojarzona z serialu "Matki, żony i kochanki" przez siedem lat była w związku z Adamem Gesslerem - restauratorem.

 

Jak wspominają ich znajomi był to burzliwy związek. Rozstania i powroty - to była codzienność. Jednak Adam wdał się w romans z młodziutką dziewczyną, która przyszła do niego do pracy. Potocka dowiedziała się o ich romansie, gdy przyłapała ich na... lotnisku.

 

Wrócili do siebie po dwóch miesiącach. Szybko wyszło na jaw, że Gessler miał nie tylko romans, ale nadal utrzymują z kochanką stosunki. Tak bliskie, że dziewczyna spodziewa się dziecka!

Potwierdzam, że nie jestem już Adamem Gesslerem i że przyczyną naszego rozstania jest inna kobieta, która wkrótce urodzi jego dziecko - powiedziała Potocka tygodnikowi "Rewia".

 

 

 

Buka

 

Zobacz także:

Gessler poprowadzi program w TVP

Grabowski rozwodzi się dla Dereszowskiej!