Cielecka kontra Rey - która lepiej zagrała?

Pojedynek o Yacha?

Już 12 września po raz 19. rozdane zostaną statuetki Yach za najlepsze polskie teledyski. W tym roku nominację dostała Ramona Rey. Wyróżniono jej kreację aktorską w klipie do utworu "Lubię Cię". Postać owładniętej szałem malarki, która tworzy nietypowy obraz, spodobał się nie tylko fanom.

 

W tej samej kategorii znalazła się Magda Cielecka, która wystąpiła w ostrym teledysku zespołu BLACK RIVER to utworu "Lucky in Hell".

 

Która powinna wygrać? Piosenkarka,czy aktorka?

 

Ramona Rey "Lubię Cię":

 

 

Klip Black River "Lucky in Hell" z udziałem Magdy Cieleckiej:

 

 

 

Zobacz także:

Seksowna Ramona na jachcie

Cielecka poprawia sobie urodę w klinice

Więcej o:
Komentarze (50)
Cielecka kontra Rey - która lepiej zagrała?
Zaloguj się
 • tribute

  Oceniono 14 razy 12

  w ogóle nie można porównywać tych pań i klipów. Cielecka aktorka konkuruje z piosenkarką o lepszą rolę... ? a poza tym klip Black River jest filmowy, tam jest sama gra aktorska, a u Ramony jest dużo muzyki, emocji... gra aktorska jest jakby na drugim planie, ale świetnie sobie z nią poradziła... także nie powinno się moim zdaniem zestawiać tych dwóch klipów i tych dwóch pań! o!

 • malgooo

  Oceniono 13 razy 9

  jadzka - zgadzam się z Tobą! aktorka, która wystąpiła w klipie ot tak sobie raz, żeby mieć frajdę, nie powinna być nominowana razem z wokalistką, która zagrała w swoim klipie.

 • tribute

  Oceniono 13 razy 9

  ale jakbym już miał wybierać, to wolę na pewno Ramonkę :)

 • agness117

  Oceniono 15 razy 9

  Cielecka gra na co dzień, a Ramona tylko w swoich teledyskach.... dlatego Ramona lepiej!

 • alex213

  Oceniono 10 razy 8

  a ja lubię obie. Magda jest piękna, elegancka, ma klasę. Ramona jest wg mnie diwą polkiej elektroniki w tym momencie. ma super charyzmę, energię, jest oryginalna i wyjątkowa. obie świetnie grają... ale Magda jako profecjonalna aktorka nie powinna konkurować z grającymi w swoich klipach muzykami.

 • margo188

  Oceniono 8 razy 8

  PROTESTUJĘ! kategoria, w której zostały nominowane Panie nazywa się: NAJLEPSZA KREACJA AKTORKA ZESPOŁU/WYKONAWCY. a Magda Cielecka nie jest zespołem ani wykonawcą, więc nie powinna być nominowana! jest zatrudnioną do klipu profesjonalną aktorką! sorry!

 • malgooo

  Oceniono 10 razy 8

  anetka14 - Ty się w ogóle nie odzywaj. dla ciebie na pewno najlepiej gra Paula Marciniak :D hahaha

 • malgooo

  Oceniono 9 razy 7

  "PROTESTUJĘ! kategoria, w której zostały nominowane Panie nazywa się: NAJLEPSZA KREACJA AKTORKA ZESPOŁU/WYKONAWCY. a Magda Cielecka nie jest zespołem ani wykonawcą, więc nie powinna być nominowana! jest zatrudnioną do klipu profesjonalną aktorką! sorry!"

 • arturooo

  Oceniono 7 razy 7

  jak może aktorka konkurować z wokalistką o to, która jest LEPSZĄ AKTORKĄ?! moim zdaniem skoro kategoria się nazywa KREACJA AKTORSKA ZESPOŁU/WYKONAWCY to Cieleckiej nie możemy brać pod uwagę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX