PiS ogłasza konkurs na hip-hop o Smoleńsku!

Będzie żena?
Migalski szuka młodych talentów Będzie kolejna wpadka Prawa i Sprawiedliwości? Marek Migalski z PiS zamieścił w internecie filmik, gdzie ogłasza konkurs na hip-hop i rap opowiadający o tragedii smoleńskiej. Co na to polski show-biznes? Nie chcemy podcinać skrzydeł ludziom z PiS. Przecież kibicowaliśmy im nawet wtedy, gdy zmieniali swój wizerunek. Ale partia Jarosława Kaczyńskiego wpada co czas jakiś na takie pomysły, że musimy z góry zaliczać je do medialnych porażek. Europoseł PiS Marek Migalski zamieścił właśnie w internecie filmik, gdzie ogłasza konkurs na hip-hop i rap opowiadający o tragedii smoleńskiej. Gdzie podziali się specjaliści od wizerunku, którzy jeszcze w czasie wyborów zmienili partię PiS w bardziej ludzką? Może warto zatrudnić ich z powrotem? Bo sam Migalski raczej nie poprawi wyników partii.

Nie chcemy podcinać skrzydeł ludziom z PiS. Przecież kibicowaliśmy im nawet wtedy, gdy zmieniali swój wizerunek. Ale partia Jarosława Kaczyńskiego wpada co czas jakiś na takie pomysły, że musimy z góry zaliczać je do medialnych porażek.

 

Marek Migalski zamieścił właśnie w internecie filmik, gdzie ogłasza konkurs na... hip-hop, rap o Smoleńsku.

 

 

Gdzie podziali się specjaliści od wizerunku, którzy jeszcze w czasie wyborów zmienili partię PiS w bardziej ludzką? Może warto zatrudnić ich z powrotem? Bo sam Migalski raczej nie poprawi wyników.

 

Mrock


Zobacz także:

"Geje oszaleją", czyli lans posła Girzyńskiego

Jak Komorowska zakochała się w mężu?

Kim jest ojciec Tedego

Więcej o:
Komentarze (19)
PiS ogłasza konkurs na hip-hop o Smoleńsku!
Zaloguj się
 • grabarz_001

  Oceniono 28 razy 22

  Tak jak PiS ,to się w Polsce nie bawi nikt !!! wysłać całą bandę w KOSMOS/w pakiecie z obrońcami krzyża / i znowu będzie pięknie !!!

 • podpisany

  Oceniono 16 razy 12

  Jessssssssssssso, dlaczego „głupota” nie boli!

 • feela

  Oceniono 15 razy 11

  To już ich całkiem powaliło czy co? Żarty sobie robią ze Smoleńka. To jest głupota całkowita ;/ grabarz_001: Zgadzam się s Tobą.

 • oko

  Oceniono 13 razy 11

  A co na to mohery.

 • asja69

  Oceniono 14 razy 10

  ..taak..i eliminacje odbeda sie pod krzyżem na Krakowskim Przedmiesciu...Pierwsza nagroda, prezentacja w Radiu Maryja, druga - wycieczka na Wawel, trzecia - moherowy beret i gipsowe popiersie Migalskiego.:)

 • wredna_baba

  Oceniono 14 razy 10

  Już jest żena.

 • sandrinne

  Oceniono 13 razy 7

  Palant :/ jeszcze niedawno plasal przebrany za hipisa z okazji debaty prezydenckiej, teraz ratuje sie jak szczur z tonacej, śmierdzącej łajby, jaką jest PiS dowodzony przez Kaczora :/ Przy okazji postanowil troche sie podlansowac i zwiekszyc ilosc odwiedzen jego bloga :/ chocby wypowiedzial wojne Kaczorowi na dobre, dla mnie zostanie tym samym planatem :/

 • wredna_baba

  Oceniono 10 razy 6

  @podpisany - Boli, tylko nie tych, co trzeba.

 • annangel

  Oceniono 7 razy 5

  kiedy oni przestana nam wstyd robic?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX