Wojowniczka Gosia gwiazdą dożynek

A co!
Gosia gwiazdą dożynek Wojowniczka porywa do tańca W najbliższa niedzielę w Górze Puławskiej odbędzie się koncert Gosi Andrzejewicz. Piosenkarka wystąpi jako gwiazda wieczoru podczas imprezy dożynkowej Gosia Andrzejewicz jest ulubienicą polskiej wsi i małych miasteczek. Wojowniczka (taki tytuł ma nowy przebój artystki) w niedzielę wystąpi w Górze Puławskiej, gdzie będzie główną "gwiazdą wieczoru". Ciekawy jest też support Gosi, który będą stanowić między innymi miejscowe wokalistki oraz "członkinie Związku Emerytów i Rencistów z Gołębia". Znając sceniczną charyzmę Gosi, na pewno porwie ona całą sędziwą publiczność do tańca. Oni też potrafią przestępować z nogi na nogę. A tak w ogóle to jesteśmy porażeni, że Gosia będzie występowała jako "gwiazda wieczoru".

Gosia Andrzejewicz jest ulubienicą polskiej wsi i małych miasteczek. Wojowniczka (taki tytuł ma nowy przebój artystki) w niedzielę wystąpi w Górze Puławskiej, gdzie będzie główną "gwiazdą wieczoru". Ciekawy jest też support Gosi, który będą stanowić między innymi miejscowe wokalistki oraz "członkinie Związku Emerytów i Rencistów z Gołębia"...

 

Znając sceniczną charyzmę Gosi, na pewno porwie ona całą sędziwą publiczność do tańca. Oni też potrafią przestępować z nogi na nogę. A tak w ogóle to jesteśmy porażeni, że Gosia będzie występowała jako "gwiazda wieczoru". Kto by się spodziewał?

 

Pełen program imprezy znajdziecie pod tym linkiem. Polecamy waszej uwadze bardzo "profesjonalny" plakat z jeszcze bardziej aktualnym zdjęciem Andrzejewicz. Pewnie tworzyli go stażyści:

 

 

 

Artemis

 

Zobacz także:

Gosia Andrzejewicz porzuciła swoich fanów. SZOK

Nowy klip Andrzejewicz w stylu disco polo. Wideo

Gosia Andrzejewicz na ostro

 

Więcej o:
Komentarze (102)
Wojowniczka Gosia gwiazdą dożynek
Zaloguj się
 • akme_poland

  Oceniono 35 razy 31

  ej no ... dziewczyna kupiła swego czasu za jakieś kosmiczne pieniądze mieszkanie w Wawie, teraz musi spłacać kredyt ... w takich sytuacjach każda fucha dobra ... nie żebym była Jej wielbicielka, mam to w nosie, ale bez przesady ... żenada, że wystąpi na festynie ... a czym uczestnicy takiego festynu różnią się od nas "mieszczuchów" ... tacy sami ludzie, dobrze że chociaż festyny mają ... dajcie na luz ...

 • theonlymonia

  Oceniono 32 razy 28

  oj Plotku.. plakat jak na dożynki całkiem spoko i bez żenujących błędów, jakie popełniają choćby niektórzy redaktorzy tutaj.. ;))
  poza tym z tego co widziałam, dożynki to w wielu miejscowościach w Polsce poważne wydarzenie, zakończenie żniw, symboliczny koniec pracy i prawdziwe święto.. trochę nieładnie pisać o tym jako o czymś gorszym:) wszyscy polscy artyści grają po różnych festynach,taka prawda..

 • zbyszek_pl

  Oceniono 28 razy 22

  Prawdziwy artysta jeździ w trasy biletowane bo ma fanów którzy gotowi są płacić za bilety.Na dożynki przychodzi przypadkowa publiczność której jest obojętne kto gra bo główną atrakcją jest i tak piwo(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • gnom_opluwacz

  Oceniono 23 razy 21

  No i? A, fakt, zapomniałem, wiocha nie ma prawa do festynów.

 • tosemja

  Oceniono 24 razy 20

  Dziewczyna robi na tym jakąs kase z czego tu sie smiać? Wszyscy wiedzą że ona nie jest żadną osobowością telewizyjna i nigdy statusu gwiazdy nie będzie miała. Doda czy ich troja lub steczkowska w innych miejscowościach wystepuje? Na takich samych zadup..ch graja.

 • ruben

  Oceniono 22 razy 20

  co za różnica, czy Gośka zaśpiewa na dożynkach, czy np. Natalia Kukulska na imprezie w galerii handlowej w dużym mieście, ranga imprezy taka sama, ważne ile za to skasują, a biorą tyle, że plotkowe redaktory muszą na to zasuwać kilka miesięcy

 • jajcarz

  Oceniono 16 razy 16

  Artysta spiewa tam gdzie go chcą ;) !

 • tresor

  Oceniono 15 razy 15

  ja pie... niech lacha sobie robi kaskę na tym muzycznym badziewiu też bym tak chciał zaśpiewac coś z przytupem oblac się rumieńcem i skasowac 10 koła piękny biznes

 • obserwator72

  Oceniono 16 razy 14

  Dozynki...siekiery znow podrozeja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX