Wojowniczka Gosia gwiazdą dożynek

A co!
Gosia gwiazdą dożynek Wojowniczka porywa do tańca W najbliższa niedzielę w Górze Puławskiej odbędzie się koncert Gosi Andrzejewicz. Piosenkarka wystąpi jako gwiazda wieczoru podczas imprezy dożynkowej Gosia Andrzejewicz jest ulubienicą polskiej wsi i małych miasteczek. Wojowniczka (taki tytuł ma nowy przebój artystki) w niedzielę wystąpi w Górze Puławskiej, gdzie będzie główną "gwiazdą wieczoru". Ciekawy jest też support Gosi, który będą stanowić między innymi miejscowe wokalistki oraz "członkinie Związku Emerytów i Rencistów z Gołębia". Znając sceniczną charyzmę Gosi, na pewno porwie ona całą sędziwą publiczność do tańca. Oni też potrafią przestępować z nogi na nogę. A tak w ogóle to jesteśmy porażeni, że Gosia będzie występowała jako "gwiazda wieczoru".

Gosia Andrzejewicz jest ulubienicą polskiej wsi i małych miasteczek. Wojowniczka (taki tytuł ma nowy przebój artystki) w niedzielę wystąpi w Górze Puławskiej, gdzie będzie główną "gwiazdą wieczoru". Ciekawy jest też support Gosi, który będą stanowić między innymi miejscowe wokalistki oraz "członkinie Związku Emerytów i Rencistów z Gołębia"...

 

Znając sceniczną charyzmę Gosi, na pewno porwie ona całą sędziwą publiczność do tańca. Oni też potrafią przestępować z nogi na nogę. A tak w ogóle to jesteśmy porażeni, że Gosia będzie występowała jako "gwiazda wieczoru". Kto by się spodziewał?

 

Pełen program imprezy znajdziecie pod tym linkiem. Polecamy waszej uwadze bardzo "profesjonalny" plakat z jeszcze bardziej aktualnym zdjęciem Andrzejewicz. Pewnie tworzyli go stażyści:

 

 

 

Artemis

 

Zobacz także:

Gosia Andrzejewicz porzuciła swoich fanów. SZOK

Nowy klip Andrzejewicz w stylu disco polo. Wideo

Gosia Andrzejewicz na ostro