Oto okładka nowej płyty Behemotha

Ryszard Nowak wpadnie w szał?

Na oficjalnej stronie Behemotha możemy przeczytać o najnowszej płyty DVD zatytułowanej "Evangelia Heretika". Grupa pokazała także okładkę krążka. Przyznamy, że panowie z zespołu lubią igrać z ogniem. A dokładnie z... Bogiem:

Wreszcie zamknęliśmy projekt o nazwie "Evangelia Heretika". Nie pamiętam, kiedy tak długo i szczegółowo pracowaliśmy nad czymkolwiek. Graficznie temat próbowaliśmy ugryźć z kilku stron. Opłacało się, Graal stanął na głowie i wykonał tytaniczna pracę. Booklet wygląda absolutnie miażdżąco... zdjęcia które tam zamieściliśmy, cały koncept jest... inny, zaskakujący i mam nadzieję, bardzo wyjątkowy. Co do zawartości to również przeszliśmy samych siebie. Zamiast wydawać jednopłytowe, byle jakie wydawnictwo postawiliśmy na prawdziwą encyklopedię (śmiech). Daniem głównym będą więc dwa pełnowymiarowe koncerty - chwali się Nergal.

 

 

Zastanawiamy się, co na to wszystko Ryszard Nowak, który od lat walczy z Nergalem, a ostatnio także z jego narzeczoną Dodą. Okładka płyty przedstawia anioła, który zabije niewinną owieczkę. Behemoth zagrał symbolami, które dla Kościoła są święte i nietykalne. Choć właściwie, jak widać, były.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Doda jednak odpowie za obrazę uczuć religijnych

Co się dzieje w szpitalu u Nergala?