Ex dziewczyny Majdana grożą jego obecnej partnerce!

A Radek kupił ostatnio pierścionek zaręczynowy. Dla Czesi z "Klanu"?
Życie z Majdanem nie jest lekkie Kolorowe magazyny regularnie śledzą życie prywatne Radka Majdana. Znajomy Radka Majdana twierdzi, że nie jest łatwo być dziewczyną piłkarza, gdyż jego byłe partnerki uprzykrzają życie tej aktualnej telefonami i e-mailami. Każda kobieta, która znajdzie się w otoczeniu Radka od razu jest na świeczniku. Pisze o niej prasa, piszą do niej byłe dziewczyny piłkarza. - Nie jest łatwo być dziewczyną Radka. Każda, która pokazała się z nim na zdjęciach, natychmiast zaczynała dostawać telefony i e-maile od innych dziewczyn, które podają się za aktualne narzeczone Radka, robią awantury, przestrzegają, nawet grożą - twierdzi znajomy Majdana w rozmowie z "Życiem na gorąco". Wyobraźcie sobie, ilu dziewczynom Radek musiał mówić, że jest tą jedyną. Teraz wszystkie te dziewczyny będą zachodziły w głowę, komu Majdan kupił pierścionek z brylantem. Kolorowy magazyn podał, że piłkarz przyszedł ostatnio do salonu jubilerskiego ze specjalną miarką i dopasowywał do niej pierścionek. Może to dla Czesi z "Klanu"?

Kolorowe magazyny regularnie śledzą życie prywatne Radka Majdana. Każda kobieta, która znajdzie się w jego otoczeniu od razu jest na świeczniku. Pisze o niej prasa, piszą do niej ex dziewczyny piłkarza.

Nie jest łatwo być dziewczyną Radka. Każda, która pokazała się z nim na zdjęciach, natychmiast zaczynała dostawać telefony i e-maile od innych dziewczyn, które podają się za aktualne narzeczone Radka, robią awantury, przestrzegają, nawet grożą - twierdzi znajomy Majdana w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Wyobraźcie sobie ilu dziewczynom Radek musiał mówić, że jest tą jedyną. Teraz wszystkie te dziewczyny będą zachodziły w głowę - komu Majdan kupił pierścionek z brylantem? Kolorowy magazyn podał, że piłkarz przyszedł ostatnio do salonu jubilerskiego ze specjalną miarką i dopasowywał ją do pierścionka. Może to dla Czesi z "Klanu"?

 

screen z magazynu "Życie na gorąco" Nr 34, 26 sierpnia 2010 r.


Sancita

 

Zobacz także:

Majdan na randce z... Czesią z "Klanu"

Majdan gra dla powodzian

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Ex dziewczyny Majdana grożą jego obecnej partnerce!
Zaloguj się
 • gatta66

  Oceniono 31 razy 25

  "Ilu dziewczyną"? Podam was do sadu za obrazę języka polskiego, dość tego!

 • kasiula...

  Oceniono 27 razy 23

  a kto powiedział że to zaręczynowy? na czole miał to napisane czy życie na gorąco sobie wymyśliło?

 • bataher

  Oceniono 16 razy 10

  "Wyobraźcie sobie ilu dziewczynĄ Radek musiał mówić, że jest tą jedyną"... Sancita, nie wiem jaką szkołę skończyłaś, ale dzieci w podstawówce już widzą, że odmienione śłowo "dziewczyna" w tym zdaniu jest w liczbie mnogiej czyli automatycznie pisane przez OM :/

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 10

  alez żałosne ustawki... on z pierścionkiem, do niej piszą maile z pogróżkami... i to wszystko w szmatławcu za 50 groszy. majdan chyba właśnie dołączył do oborskiego i rutowicz czyli dna polskiego szołbiznesu. o, sorry - niżej od majdana jest jeszcze ten cały głąb osiecki :))

 • svetomir

  Oceniono 13 razy 9

  Ile klas podstwówki skończyła autorka tego artykułu? Trzy? Bo na więcej nie wygląda. Jak można się zabierać do zarobkowego pisania, tworząc takie potworki: "Wyobraźcie sobie ilu dziewczyną Radek musiał mówić, że jest tą jedyną."?
  W tym zdaniu jest przecież wiecej błędów, aniżeli słów.

 • zoltyswinka

  Oceniono 12 razy 8

  To już pierścionka Radziowi kupić nie wolno bo zaraz opiszą to w szmatławcu? A skąd wiadomo, że dla dziewczyny? Może chciał zrobić prezent komuś z rodziny albo jakiejś koleżance, a wy zaraz sztuczną podnietę robicie... ech...

 • uburama

  Oceniono 9 razy 7

  ad "dziewczyną" - ą? om?
  Jasiu ze skeczu z hydraulikiem i klientem awansował na dziennikarza.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 7 razy 7

  Biedy Radziu. Znowu się w jakiejś zakochał.

 • masis

  Oceniono 7 razy 7

  ależ ohydny montaż ! trzeba być ślepym ,żeby to łyknąć ! pierścionek w kółku nie jest tym w ręce majdana ! naciągacze ! tanie numerki PPFFFF!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX