Jak sławny komentator poderwał aktorkę "Brzyduli"

To było w bardzo ładnym miejscu.
Jak komentator poderwał aktorkę Historie miłosne znanych ludzi budzą zainteresowanie jak żadne inne. Grażyna Strachota, która grała w serialu "Brzydula", poznała Dariusza Szpakowskiego na nartach. Szpakowski poderwał ją, oferując jej swoją pomoc na stoku. Szczególnie, jeżeli miłosna opowieść dotyczy znanej aktorki i sławnego dziennikarza. Grażyna Strachota, którą większość osób kojarzy z serialu "Brzydula", poznała Dariusza Szpakowskiego na... nartach. Na Kasprowym Wierchu pan Dariusz za wszelką cenę chciał zaimponować pani Grażynie, ale ta udawała, że jego zaloty jej nie kręcą. Dopiero drugie podejście znanego komentatora sportowego przyniosło efekt. Widząc, że aktorka nie daje sobie rady na nartach, podjechał do niej i zaproponował pomoc. Wtedy też poznał, że to znana aktorka. A potem strzelił amor. Potem były już tylko spotkania, kawiarnie i spacery w świetle księżyca. Dziś para ma dwie córki: 17 i 11-letnią.

Historie miłosne znanych ludzi budzą zainteresowanie jak żadne inne. Szczególnie, jeżeli miłosna opowieść dotyczy znanej aktorki i sławnego dziennikarza.

 

Grażyna Strachota, którą większość kojarzy z serialu "Brzydula" poznała Dariusza Szpakowskiego na... nartach. Na Kasprowym Wierchu pan Dariusz za wszelką cenę chciał zaimponować pani Grażynie, ale ta udawała, że jego zaloty jej nie kręcą.


Dopiero drugie podejście znanego komentatora sportowego przyniosło efekt. Widząc, że aktorka nie daje sobie rady na nartach, podjechał i zaproponował pomoc. Wtedy też zauważył w Strachocie znaną aktorkę. I amor strzelił. Potem były już tylko spotkania, kawiarnie i spacery w świetle księżyca.

 

Dziś mają dwie córki: 17 i 11-letnią.

 

 

Buka

 

Zobacz także:

Bobek jest za ZA CHUDY na aktora?

Z kim Kamińska jedzie na wakacje?

Kamińska: Nie potrzebuję studiów aktorskich

Więcej o:
Komentarze (14)
Jak sławny komentator poderwał aktorkę "Brzyduli"
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 16 razy 10

  Biedna ta Stachyra. Gdyby nie zagrała w Brzyduli, redaktorzyny nie wiedziałby, jak o niej napisać i taki wartościowy nius by szlag trafił...

 • grabarz_001

  Oceniono 11 razy 7

  W "Złotopolskich " - grała , a w "Brzyduli" , jeżeli tak ,to nie wiem kogo ?!

 • mika17

  Oceniono 11 razy 7

  "Widząc, że aktorka nie daje sobie rady na nartach, podjechał i zaproponował pomoc. Wtedy też zauważył w Strachocie znaną aktorkę. "-bez sensu.

 • noltee

  Oceniono 10 razy 6

  "Wtedy też zauważył w Strachocie znaną aktorkę" - prorok jaki czy inny wizjoner?

 • karakuliambro

  Oceniono 3 razy 3

  bezkrytycznie, o co ci chodzi?... Jaka Stachyra???

 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 3

  Zaraz Plotek zrobi z nich Romea i Julię

 • m4rc1n31

  Oceniono 13 razy 3

  Szpakowski,Szaranowicz,Zimoch to najlepsi komentatorzy sportowi.

 • cioba

  Oceniono 4 razy 2

  bezkrytycznie, nie napinaj się tak, bo pękniesz! Jak się chce kogoś (nawet Plotka!) krytykować, trzeba samemu WIEDZIEĆ co się pisze. Pani Strachota, STRACHOTA!

 • tomaszxd

  Oceniono 6 razy 2

  w BrzydUli grała matkę Marka - niezbyt wiele razy się pojawiała, ale była ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX