Pamiętacie Klaudiusza z "Big Brothera"?

Wiemy, czym się zajmuje.
Pamiętacie Klaudiusza z "Big Brothera"? Wiemy, czym się zajmuje jeden gwiazda "Big Brothera". Klaudiusz Sevkovic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji "Big Brothera". Obecnie jest współwłaścicielem sieci lokali Cafe Verdi. Klaudiusz Sevkovic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji programu. Wystąpił w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz?", prowadził własny program kulinarny na antenie TVN "Wielka niespodzianka Klaudiusza" (nie odniósł spektakularnego sukcesu), a na koniec firmował swoją twarzą produkty telezakupów Mango. Ukoronowaniem kariery był występ w reality show "Bar 4". Z mediów przeszedł do polityki lokalnej. Próbował swoich sił jako kandydat Partii Emerytów i Rencistów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Bez efektu. Lepiej powiodło mu się w wyborach do Rady Miasta Chorzowa w 2006. Rok później został menadżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej. Jakiś czas temu wrócił do mediów. Na antenie TV Silesia miał program kulinarny "Klaudiusz & Cooking", ale ponownie bez sukcesu. W międzyczasie napisał dwie książki: biograficzną "Sękocin od kuchni" oraz "Smak sukcesu". Wydał także płytę "Optymista" oraz singiel "To co najważniejsze". Aktualnie Klaudiusz jest współwłaścicielem lokali pod nazwą Cafe Verdi. Ciągle pełni też rolę menadżera siatkarek. Jest bardzo zapracowany. Nie znalazł czasu na rozmowę z Plotkiem.

Klaudiusz Sevkovic, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji "Big Brothera". Wystąpił w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas a jak myślisz?", prowadził własny program kulinarny na antenie TVN"Wielka niespodzianka Klaudiusza" (nie odniósł spektakularnego sukcesu), a na koniec firmował swoją twarzą produkty telezakupów Mango. Ukoronowaniem kariery jest występ w reality show "Bar 4".

 

Z mediów przeszedł do polityki lokalnej. Próbował swoich sił jako kandydat Partii Emerytów i Rencistów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Bez efektu. Lepiej powiodło mu się w wyborach do Rady Miasta Chorzowa w 2006. Rok później został menadżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej.

 

Jakiś czas temu wrócił do mediów. Na antenie TV Silesia miał program kulinarny "Klaudiusz & Cooking", ale ponownie bez sukcesu. W międzyczasie napisał dwie książki biograficzną "Sękocin od kuchni" oraz "Smak sukcesu". Wydał także płytę "Optymista" oraz singiel "To co najważniejsze".

 


 

Aktualnie Klaudiusz jest współwłaścicielem lokali pod nazwą Cafe Verdi na śląsku. Ciągle pełni też rolę menadżera siatkarek. Jest bardzo zapracowany. Nie znalazł czasu na rozmowę z Plotkiem. Żałujecie?

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Pamiętacie Grzegorza Mielca z "Big Brothera"?

Pamiętacie Karolinę Pachniewicz z "Big Brothera"?

Pamiętacie Gosię Maier z "Big Brothera"?