Tiger Woods rozwiódł się z Elin Nordegren

Ile dostała?
Sto mln dolarów dla byłej żony Woodsa Tiger Woods rozwiódł się z Elin Nordegren. Tiger Woods rozwiódł się z Elin Nordegren. Golfista był w USA bohaterem narodowym. Jego idealny wizerunek legł w gruzach, gdy media odkryły, że zdradzał żonę. Woods był w Stanach Zjednoczonych bohaterem narodowym. Jego idealny wizerunek legł w gruzach, gdy media odkryły, że golfista zdradzał żonę. Nie z jedną i nie z dwoma kochankami. Było ich kilkadziesiąt! Postawiony pod ścianą Tiger zwiesił karierę sportową i poszedł na terapię dla uzależnionych od seksu. Żona nie wybaczyła mu jednak zdrad i wystąpiła o rozwód. Prawnik Tigera Woodsa poinformował, że jego klient jest już po rozwodzie. Para wydała po rozprawie krótkie oświadczenie: "Bardzo nam przykro, że nasze małżeństwo się skończyło. Życzymy sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego". Ile dostała Elin Nordegren? Mówi się, że modelka otrzymała łączną wypłatę w wysokości 100 milionów dolarów. Nie ma nic za darmo. Musiała podpisać umowę, w której zobowiązała się do milczenia na temat małżeństwa.

Tiger Woods był w Stanach Zjednoczonych bohaterem narodowym. Jego idealny wizerunek legł w gruzach, gdy media odkryły, że golfista zdradzał żonę. Nie z jedną, nie z dwoma kochankami. Było ich kilkadziesiąt! Postawiony pod ścianą Tiger zwiesił karierę sportową i poszedł na terapię dla uzależnionych od seksu. Żona nie wybaczyła mu jednak zdrad i wystąpiła o rozwód.

 

Prawnik Tigera Woodsa poinformował, że jego klient jest już po rozwodzie. Para wydała po rozprawie krótkie oświadczenie: "Bardzo nam przykro, że nasze małżeństwo się skończyło. Życzymy sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego".

 


 

Ile dostała Elin Nordegren? Mówi się, że modelka otrzymała łączną wypłatę w wysokości 100 milionów dolarów. Nie ma nic za darmo. Musiała podpisać umowę, w której zobowiązała się do milczenie na temat małżeństwa.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kochanki Woodsa i Jamesa poprowadzą show o... zdradach

Kochanka ujawniła SMS-y Tigera. 18+