Wiśniewscy się pogodzili?!

Na koncercie w Lipianach czule całowali się na scenie.
Wiśniewscy się pogodzili?! Na koncercie w Lipianach czuło całowali się na scenie. Portal Barlinek24.pl opublikował zdjęcia z koncertu Ich Troje w Lipanach, na których Ania i Michał Wiśniewscy całują się. Niedawno głośno było o rozstaniu pary A przecież jeszcze niedawno o rozstaniu Michała i Ani Wiśniewskich było w ostatnim czasie bardzo głośno. Lider Ich Troje zbliżył się nawet do byłej żony - Mandaryny. Jednak jak widać na zdjęciach opublikowanych przez portal Barlinek24.pl, między Wiśnią i Aniqą stosunki się poprawiły. Zaczęli razem występować na scenie, a nawet na jednej z fotek czuło całują się. Nie wiadomo, czy pocałunek był tylko częścią show, czy oznaką, że już się pogodzili i znów są rodziną? Na scenie pojawiło się Ich Troje w starym składzie Michał, Ania i Jacek Łągwa. ... kapela szybko do zabawy i śpiewu wciągnęła kilkutysięczną widownię.

O rozstaniu Michała i Ani Wiśniewskich było w ostatnim czasie bardzo głośno. Lider Ich Troje zbliżył się nawet do byłej żony - Mandaryny. Jednak jak widać na zdjęciach opublikowanych przez portal Barlinek24.pl między Wiśnią i Aniqąstosunki się poprawiły. Zaczęli razem występować na scenie, a n nawet na jednej z fotek czuło całują się.

 

Nie wiadomo, czy pocałunek był tylko częścią show, czy oznaką, że już się pogodzili i znów są rodziną?

 

Na scenie pojawiło się Ich Troje w starym składzieMichał, Ania i Jacek Łągwa.

... kapela szybko do zabawy i śpiewu wciągnęła kilkutysięczną widownię.

Jak oceniacie pocałunek Michała i Ani? Uczucie czy show?

 

 

Zobacz także:

Wiśniewski DEMENTUJE plotki

Wiśniewski będzie doradzał ludziom z problemami

Więcej o:
Komentarze (60)
Wiśniewscy się pogodzili?!
Zaloguj się
 • meg77

  Oceniono 20 razy 16

  czuło... czule... czoło do popukania się:-/ polska jezyk trudna język dla redaktorków:-/ Jak najbardziej część show. Michał będzie do końca wymagał od Ani profeski na scenie, wobec publiczności. Kara taka;-)

 • modliszka

  Oceniono 16 razy 12

  Jakiś tydzień przed tą cała aferą z rozstaniem byłam na ich koncercie i też się całowali.. i własnie dlatego tak zaszokowała mnie wiadomość o rozpadzie ich związku.. byli wtedy dokładnie w tych samych strojach.. mieli do tego ułożona specjalna choreografię a pocałunek ewidentnie był jedna z części tej choreografii.. Więc bardzo mi przykro ale raczej nie mamy co liczyć na wielki happy end tej afery..

 • abotak

  Oceniono 16 razy 10

  Czuło? Raczej czule...

 • lala82

  Oceniono 16 razy 10

  no coz, moze to całe "rozstanie" bylo na potrzeby wydania jej solowej płyty..juz mnie nic nie zdziwi

 • gatta66

  Oceniono 11 razy 9

  Nie "czuło", tylko czule się całują, redaktor analfabeta?

 • grabarz_001

  Oceniono 18 razy 8

  robią burdel z życia , a dzieci na to patrzą i za kilka lat będzie powtórka z rozrywki !!!

 • lambaluna

  Oceniono 11 razy 7

  "CZUŁO" się całują... Pewnie Mrock to redagował, tylko się nie podpisał...

 • vanessaaa

  Oceniono 11 razy 7

  może to było pod publiczkę.

 • neina89

  Oceniono 18 razy 6

  koncert byl boski i wiedzialam ze bez plotek sie nieobejdzie :) bo jakzeby inaczej :| moze przeanalizujecie jeszcze dokladnie zdjecie...hmmm....maja zamkniete oczy, jest obraczka na palcu...moze to milosc. A moze show... :| powiem krotko... "Choc to wszystko wielki pic...to wam do Michala nic... :)"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX