Gra Harry Potter i Insygnia Śmierci - kolejne informacje

Bądź w samym centrum wydarzeń - wypełniaj specjalne misje, rzucaj zaklęcia za pomocą ruchu i baw się w systemie dwuosobowym!

 

Podczas targów Gamescom, największych targach gier komputerowych w Europie, ogłoszono, że wersja "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci" na konsolę Xbox 360 będzie zawierać specjalnie zaprojektowane misje poboczne, które będą wykorzystywać najnowszy system rozpoznawania ruchu stworzony przez firmę Microsoft.

 

Pozwoli Wam to używać ruchu, by rzucać zaklęcia i używać eliksirów podczas walk z groźnymi bestiami i złymi sprzymierzeńcami Voldemorta. Dzięki tym wyjątkowym misjom Kinect możecie także grać razem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną! Wciel się w Harry'ego, Rona lub Hermionę i baw się ze znajomymi w trybie dwuosobowym.

 

System Kinect nie jest konieczny, aby w pełni cieszyć się najnowszą grą z serii Harry Potter w wersji na konsolę Xbox 360, ale jest to świetny sposób, by być w samym centrum wydarzeń!

mat.prasowe

 

Kotek podczas targów Gamescom rozmawiał z braćmi Phelps (filmowi George i Fred Weasley), a także z producentem gry - wywiady już niedługo pojawią się na Kotku, a Wy poznacie kolejne ciekawostki dotyczące gry. Na targach mogliśmy także przetestować ten tytuł - musimy przyznać, że system Kinect bardzo nam się podoba :) Fajnie jest "sterować sobą" ;) Sama gra też bardzo wciąga, ale więcej szczegółów zdradzimy Wam niebawem...

 

Jesteście zainteresowani grą "Harry Potter i Książę Półkrwi"?