Polska topmodelka: Matura to minimum

Na tym minimum się zatrzymała.

Kasia Struss, obok Anji Rubik, jest najbardziej znaną polską modelką na świecie. W najnowszej "Gali" opowiedziała o swojej karierze i wizji na przyszłość. Na światowe wybiegi wyszła dopiero po zdanie matury, choć chciała studiować. O dziewczynach, które wybierają pracę kosztem szkoły, mówi wprost:

I po tej karierze, zostają z niczym. Nie mają skończonej szkoły, matury, a jedynym kapitałem jest to, że znają jakiś obcy język - choć też nie zawsze. Ja bardzo świadomie i dojrzale podeszłam do sprawy. Wolałam mieć coś, co pozwoliłoby mi w każdej chwili wrócić do "normalnego" życia i np. zacząć studia. Jestem może staroświecka, ale uważam, że matura to minimum.

Kasia cały czas myśli o dziennikarstwie. Jak mówi, uczy się podczas pracy na wybiegu.

 

Z polskich projektantów Kasia pracowała tylko z Maciejem Zieniem i jest pod wrażeniem jego perfekcjonizmu.

 

Janus


Zobacz także:

Polskie modelki są najpiękniejsze

Anna Wintour promuje polską modelkę w Vogue`u

 

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Polska topmodelka: Matura to minimum
Zaloguj się
 • abbbcccc

  Oceniono 41 razy 25

  Gdzieś te światowe modelki coraz brzydsze są... mam takie wrażenie że teraz modelki mają za zadanie być tylko takimi chudymi wysokimi wieszakami bez wyglądu i bez uśmiechu. Narzekacie ze niby K.Cichopek to taka paskuda a ja ją uważam za ładną kobietę- to nic ze wysoka nie jest ale urodę ma. Jest kobietą a nie wieszakiem z depresją. A A teraz minusujce :P

 • wasza_mama

  Oceniono 22 razy 20

  Wasza redakcja zatrzymała się na szkole podstawowej.

 • monika4351

  Oceniono 23 razy 19

  ma dziewczyna racje ale zauwazylam ostatnio ze te modelki to uroda nie grzesza ;(

 • merangine

  Oceniono 27 razy 15

  Większosc modelek to brzydactwa. Nie umiem tego zrozumiec

 • reckless

  Oceniono 14 razy 14

  Dobrze kombinuje ta Struss, na starosc przeciez nie bedzie pozowala w VOUGE

 • selmine

  Oceniono 20 razy 12

  Ma urodę typowej modelki: jest brzydka i sądząc po twarzy - koścista. Czyli idealnie prezentuje się na wybiegach, bo nikt nie zwróci na nią uwagi, wszyscy skupiają się na ciuchach. Ale gada do rzeczy.

 • zuideinde

  Oceniono 18 razy 10

  Wy wszyscy, ktorzy siedzicie w kraju, myslicie, ze za granica polacy to tylko na zmywaku pracuja. Ludzie, wszyscy i wszystko idzie do przodu, wielu Polakow pracuje w administracji i niezle na tym wychodzi. Nie wiele wiecej musza pracowac, a czasem i mniej niz w polskich biurach, a zarabiaja w euro i niezle na tym wychodza. Polacy w kraju jak zwykle 100 lat za murzynami.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 10 razy 10

  W środowisku modelek nie używa sie słowa "brzydka".Dziewczyna o której nie da sie powiedzieć że jest piękna określana jest jako taka o "oryginalnej urodzie"(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • paris_hilton

  Oceniono 10 razy 10

  Ma rację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX