Kaczyńska codziennie odwiedzała babcię

Wzorowa wnuczka.
Wzorowa wnuczka Marta Kaczyńska dużo czasu poświęca swojej babci. Marta Kaczyńska to wzorowa wnuczka. Często odwiedzała w szpitalu swoją babcię Jadwigę Kaczyńską, przywoziła tam również swoje córki Ewę i Martynkę. Jadwiga Kaczyńska przez kilka miesięcy leżała w szpitalu wojskowym w Warszawie. Regularnie odwiedzał ją tam Jarosław Kaczyński. Ponoć to z powodu choroby matki prezes PiS nie poleciał do Smoleńska. Do szpitala przyjeżdżała też Marta Kaczyńska. Jak podaje "Życie na gorąco", Jadwiga Kaczyńska chwaliła się przed wnuczką postępami w rehabilitacji. Gdy stan jej zdrowia poprawił się, Marta przywiozła do szpitala swoje córki Ewę i Martynkę. W połowie sierpnia Kaczyńska wyszła ze szpitala. Teraz Marta zapewne odwiedza ją w domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu.

Jadwiga Kaczyńska przez kilka miesięcy leżała w Wojskowym Szpitalu w Warszawie. Regularnie odwiedzał ją tam Jarosław Kaczyński. Ponoć to z powodu choroby matki prezes PiS nie poleciał do Smoleńska. Do szpitala przyjeżdżała też Marta Kaczyńska.

 


Jak podaje "Życie na gorąco", Jadwiga Kaczyńska chwaliła się przed wnuczką postępami w rehabilitacji. Gdy stan jej zdrowia poprawił się, Marta przywiozła do szpitala swoje córki Ewę i Martynkę. W połowie sierpnia Kaczyńska wyszła ze szpitala. Teraz Marta zapewne odwiedza ją w domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu.

 

Szaza


Zobacz także:

Kaczyńska miała taką sukienkę jak ktoś inny, więc...

Marta otworzyła park w Sopocie