"Ronaldo ma ogromnego penisa"

Wystraszyłam się - mówi pewna gwiazdka.
"Ronaldo ma ogromnego penisa" Wystraszyłam się - mówi pewna gwiazdka. - Wiele kobiet lubi duże penisy, ale ten był ogromny. Wystraszyłam się - mówi Jasmine Lennard o swoich doświadczeniach łóżkowych z Cristiano Ronaldo Doniesienia o podbojach łóżkowych Cristiano Ronaldo zawsze nas ubawią. A to wpadnie z męską prostytutką, a to jakaś modelka opowiad, jak to z nim niby spała, a to nie podnieca go Paris Hilton... Dla odmiany jedna z wielu gwiazdek z siódmego szeregu zdradziła szczegóły anatomiczne Ronaldo. - Rozebrałam się do naga, założyłam czarne szpilki. Od razu zabraliśmy się do rzeczy. Wiele kobiet lubi duże penisy, ale ten był ogromny. Wystraszyłam się - mówi Jasmine Lennard. Bojaźliwa gwiazdka zna się na rzeczy i mimo wielkiego... wrażenia jakie wywarł na niej metroseksualny piłkarz, jego umiejętności oceniła raczej chłodno: - Niestety nie jest dobry w te klocki. Szybko było po wszystkim. Może to nie był jego dzień. A my się zastanawiamy, kiedy w końcu Ronaldo skorzysta z rad słynnego piosenkarza Rickyego Martina? Cristiano, może już czas...

Doniesienia o podbojach łóżkowych Cristiano Ronaldo zawsze nas ubawią. A to wpadnie z męską prostytuką, a to jakaś modelka opowiada jak to z nim niby spała, a to nie podnieca go Paris Hilton... Dla odmiany jedna z wielu gwiazdek z siódmego szeregu zdradziła szczegóły anatomiczne Ronaldo.

Rozebrałam się do naga, założyłam czarne szpilki. Od razu zabraliśmy się do rzeczy. Wiele kobiet lubi duże penisy, ale ten był ogromny. Wystraszyłam się - mówi Jasmine Lennard.

Bojaźliwa gwiazdka zna się na rzeczy i mimo wielkiego... wrażenia jakie wywarł na niej metroseksualny piłkarz, jego umiejętności oceniła raczej chłodno:

Niestety nie jest dobry w te klocki. Szybko było po wszystkim. Może to nie był jego dzień.

A my się zastanawiamy, kiedy w końcu Ronaldo skorzysta z rad słynnego piosenkarza Rickyego Martina? Cristiano, może już czas...

 

A póki co poszukajmy tego, co przeraziło gwiazdkę:

 

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Synka Ronaldo urodziła surogatka

Ronaldo dał za dziecko 20 milionów dolarów

Ronaldo maluje sobie paznokcie