Niegrzeczna Taylor Momsen

Obejrzyj zdjęcia z sesji dla magazynu Spin
Niegrzeczna Taylor Momsen Aktorka pozowała do sesji dla magazynu Spin Taylor Momsen 17-letnia aktorka i piosenkarka wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej dla wrześniowego numeru niemieckiego magazynu Spin. Taylor Momsen znana jest ze swojego dość kontrowersyjnego stylu i nie zawsze cenzuralnych wypowiedzi... 17-sto letnia aktorka i piosenkarka wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej dla wrześniowego numeru niemieckiego magazynu Spin. Przy okazji sesji udzieliła również wywiadu, w którym opowiada o swoim stylu. - Oczywiście mój styl jest prowokacyjny, ale czuję się z nim dobrze. Jeżeli komuś to się nie podoba tylko dlatego, że mam 17 lat, to ta osoba jest głupia, ponieważ wiek nie powinien mieć znaczenia - powiedziała Taylor.

 

Taylor Momsen znana jest ze swojego dość kontrowersyjnego stylu i nie zawsze cenzuralnych wypowiedzi... 17-sto letnia aktorka i piosenkarka wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej dla wrześniowego numeru niemieckiego magazynu Spin. Przy okazji sesji udzieliła również wywiadu, w którym opowiada o swoim stylu.

 

 

Oczywiście mój styl jest prowokacyjny, ale czuję się z nim dobrze. Jeżeli komuś to się nie podoba tylko dlatego, że mam 17 lat, to ta osoba jest głupia, ponieważ wiek nie powinien mieć znaczenia.

 

 

Kotek upolował informacje na lula.pl

 

Co sądzicie o Taylor? Lubicie ją?