Jonas Brothers w popularnym amerykańskim programie

Joe Jonas zdradza, jaki jest jego wymarzony prezent na 21 urodziny...
Wywiad z Jonas Brothers Jonas Brothers w popularnym amerykańskim programie Jonas Brothers wystąpili w jednym z programów stacji telewizyjnej Fox. Chłopcy opowiadali m.in. o premierze ich nowego filmu i przebiegu trasy koncertowej W przerwie trasy koncertowej promującej "Camp Rock 2: Wielki Finał", bracia Jonas pojawili się w jednym z programów stacji telewizyjnej Fox. Chłopcy udzielili sympatycznego wywiadu, w którym m.in. Joe zdradza, iż marzył, aby na swoje 21 urodziny dostać psa, a Kevin opowiada i urokach trasy koncertowej, w którą jeżdżą razem z bliskimi przyjaciółmi, jak Demi Lovato. Bracia opowiadają także o zbliżającej się uroczystej premierze swojego nowego filmu, która odbędzie się w Nowym Yorku na początku września.

 

W przerwie trasy koncertowej promującej "Camp Rock 2: Wielki Finał", bracia Jonas pojawili się w jednym z programów stacji telewizyjnej Fox. Chłopcy udzielili sympatycznego wywiadu, w którym m.in. Joe zdradza, iż marzył, aby na swoje 21 urodziny dostać psa, a Kevin opowiada i urokach trasy koncertowej, w którą jeżdżą razem z bliskimi przyjaciółmi, jak Demi Lovato.

Bracia opowiadają także o zbliżającej się uroczystej premierze swojego nowego filmu, która odbędzie się w Nowym Yorku na początku września.