Krupa chce oddać szpik Nergalowi

Jeśli będzie się nadawał, to odda szpik Adamowi.

Wiadomość o poważnej chorobie Adama Darskiego poruszyła środowisko show-biznesu. Doda wysłała do znajomych SMS-a z prośbą, by zgłaszali się do fundacja zajmująca się pozyskiwaniem dawców szpiku.Doda wierzy, że znajdzie się osoba, która będzie mogła oddać szpik jej ukochanemu. Jedną z osób, która postara się pomóc Adamowi będzie Darek Krupa.

Jest mi strasznie przykro z tego powodu. Bardzo współczuje Dorocie, bo nie wyobrażam sobie, ze nagle ktoś z moich bliskich choruje na taką chorobę. Trzymamy za niego kciuki i będziemy się starać jakoś mu pomóc. Wiem, że potrzebny jest dawca szpiku. Na pewno się zgłoszę. Jeżeli tylko się będę nadawał to tak - powiedział z rozmowie z wideoportalem Dariusz Krupa.

Mówi się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Wierzymy, że Nergal pokona chorobę. Po wyjściu ze szpitala będzie wiedział komu może zaufać i na jakie osoby może naprawdę liczyć w ciężkich chwilach.

 

Szaza


Zobacz także:

Zobacz tatuaż Darka Krupy

Oni trzęsą showbizem - Dariusz Krupa

Więcej o:
Komentarze (52)
Krupa chce oddać szpik Nergalowi
Zaloguj się
 • ffortaleza

  Oceniono 10 razy 10

  MNIEJ FORSUJACE DLA ORGANIZMU JEST ODDAC SZPIK NIZ NP NERKE

 • kaska002

  Oceniono 14 razy 10

  Jeden który wie jak pomóc Nergalowi i Dodzie :)

 • mileycyrus

  Oceniono 13 razy 7

  Super :)

 • carlos

  Oceniono 17 razy 5

  dobry z niego facet:) dobrze ze sie uwolnił od tej wariatki cyganki

 • 1ania112

  Oceniono 4 razy 4

  To czemu nie oddal wcześniej zwyklemu szarakowi tylko znanemu Nergalowi ktorego na wszystko stać, nie tak jak innych? czyżby jakas pokazówka to było? Wystarczy byc znanym i już wszyscy koło ciebie skaczą! taka jest niestety prawda!!

 • dorisekxd

  Oceniono 12 razy 4

  dobry z niego facet !

 • pazdzioch

  Oceniono 12 razy 4

  dla was wszystkich debile to ze ktos komus pomóc to to jest lans :/ zenada to juz niemozna z czystej dobroci pomóc drugiemu człowiekowi bo zaraz jakis idiota napisze albo powie ze to dla lansu ktos robi :/

 • ladyaga

  Oceniono 10 razy 4

  Od początku wiedziałam, że ten Krupa to spoko gość;)

 • popgg

  Oceniono 4 razy 4

  Szanse, ze będzie pasował są minimalne... ale na pewno innemu choremu szpik by się przydał... nie tak znanemu, ale również ciężko choremu... Jak Plotek się tak przejął, niech popularyzuje oddawanie szpiku a nie tylko wspiera gwiazdy w lansie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX