Chajzer robi ŚWIATOWĄ KARIERĘ!

Dzięki proszkowi do prania.

W końcu jakaś polska gwiazda ma szansę na karierę za granicą. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Zygmunta Chajzera zobaczy w Europie aż 150 milionów ludzi! To nie żart. Po prostu ktoś poznał się na talencie naszego prezentera.

 

Chodzi o reklamę proszku do prania której gwiazdą jest właśnie Zygmunt. Zarząd międzynarodowego koncertu do którego należy zanany proszek był pod wielkim wrażeniem talentu Polaka i postanowił emitować reklamę z Chajzerem na niemal całą Europę.

Widziałem swoją reklamę na przykład w wersji węgierskiej i trzeba przyznać, że jest wyjątkowo śmieszna. Dzięki nowej umowie wkrótce zobaczy mnie 150 mln ludzi w całej Europie - mówi prezenter w Fakt.pl.

Robienie kariery dzięki chemii gospodarczej brzmi zabawnie. Ale żarty na bok. W końcu Chajzer ma znakomitą aparycję, w telewizorze wygląda świetnie i zapewne podoba się kobietą. My gratulujemy. Każdy jakoś zaczyna.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Chajzer pokazuje klatę

Chajzer schudł 9 kg w TzG!

Chajzer ma pretensje do Urbańskiej

Więcej o:
Komentarze (42)
Chajzer robi ŚWIATOWĄ KARIERĘ!
Zaloguj się
 • daniellap

  Oceniono 19 razy 15

  Mrock, jesteś analfabetą do kwadratu! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. "Polak" pisze się z dużej litery! A tekst "podoba się kobietĄ" to już zwala z nóg. Wstyd, powtarzam.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 15 razy 15

  "podoba się kobietą" - ja tez gratuluję plotkowi - redaktorów.

 • feefee

  Oceniono 14 razy 12

  "Podoba się kobietą"!!??? Jezu, "redaktorze" Mrock ty podstawówki nie skończyłeś??

 • carnaval

  Oceniono 16 razy 10

  kobietą..? kobietą to on może być ;]

 • glambert

  Oceniono 10 razy 8

  Wstyd, Mrock. Takie błędy może robić dziecko w podstawówce, a nie dorosły człowiek zatrudniony w redakcji portalu plotkarskiego.
  Co do Chajzera - on jest dla mnie totalnie aseksualny.

 • karenira

  Oceniono 10 razy 8

  @lambaluna - widzisz, ten cudzysłow "dziennikarzy" jest zgoła niepotrzebny:-) Ja już od dawna wiem, ze w redakcjach portali internetowych pracują - uwaga: redaktorzy internetowi. Nic nie mają wspólnego z dziennikarstwem, przykro mi. Zresztą... Dzisiaj nawet dziennikarze to zaledwie "mediaworkerzy" i tylko tyle. Jednak kto zarabia na zycie pisaniem, nieważne jak się wabi, pisać poprawnie umieć powinien. Od hydraulika czy fryzjerki się tego nie wymaga i słusznie. Ale taki Mrock jest zwyczajnym obciachem i tyle, bo robi błędy na poziomie pretensjonalnej gimnazjalistki, która w swojej ignorancji umika końcówki "-om", bo jej się zdaje, ze tak byłoby "po wieśniacku". I potem siedzi taka redaktorzyna w czapce i w krótkich spodniach w tv i ocenia, a nawet wyśmiewa lepszych od siebie, którzy naprawdę są o wiele lepsi w tym co robią , a przynajmniej stoją za tym co robią, bo pod własnym nazwiskiem:-/

 • zoltyswinka

  Oceniono 10 razy 8

  "zapewne podoba się kobietą" - co za żal, kto to pisał? Wróć do podstawówki redaktorzyno.

 • tresor

  Oceniono 7 razy 7

  "Zarząd międzynarodowego KONCERTU do którego należy zanany proszek" a gdzie grają??

 • theonlymonia

  Oceniono 9 razy 7

  celownik l.m. to kobietOM. gratulujemy redaktorĄ wykształcenia;))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX