Ramona Rey podbija Rosję

Tam ją doceniają, a w Polsce?
Ramona Rey podbija Rosję Polska piosenkarka jest zapraszana do klubów w całej Rosji. Ramonę Rey doceniło radio "Echo Moskwy". Na antenie popularnego programu puszczany jest utwór "Skarb". Żeby było ciekawiej - w wersji polskiej. Kolejna polska gwiazda ma szansę na karierę za granicą. Ramonę Rey doceniło radio "Echo Moskwy". Na antenie popularnego programu puszczany jest utwór "Skarb". Żeby było ciekawiej - w wersji polskiej. Ponoć Rosjanom bardzo spodobał się sposób, w jaki Ramona śpiewa. Czyżby Ramonę czekała kariera u naszych sąsiadów? Jak dowiedział się Plotek, Rey już dostaje propozycje z muzycznych klubów w całej Rosji.

Kolejna polska gwiazda ma szansę na karierę za granicą. Ramonę Reydoceniło radio "Echo Moskwy" z Rosji. Na antenie popularnego programu puszczany jest utwór "Skarb". Żeby było ciekawiej w wersji polskiej.

 

Ponoć Rosjanom bardzo spodobał się sposób, w jaki Ramona śpiewa. Czyżby Ramonę czekała kariera u naszych sąsiadów? Jak dowiedział się Plotek, Rey już dostaje propozycje z muzycznych klubów w całej Rosji.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Ramona Rey o "TzG": Nie wystąpię w programie, którego nigdy nie widziałam

Ramona w sukience Paprocki&Brzozowski

NAGI tancerz w nowym klipie Ramony. Wideo

Więcej o: