Ramona Rey podbija Rosję

Tam ją doceniają, a w Polsce?
Ramona Rey podbija Rosję Polska piosenkarka jest zapraszana do klubów w całej Rosji. Ramonę Rey doceniło radio "Echo Moskwy". Na antenie popularnego programu puszczany jest utwór "Skarb". Żeby było ciekawiej - w wersji polskiej. Kolejna polska gwiazda ma szansę na karierę za granicą. Ramonę Rey doceniło radio "Echo Moskwy". Na antenie popularnego programu puszczany jest utwór "Skarb". Żeby było ciekawiej - w wersji polskiej. Ponoć Rosjanom bardzo spodobał się sposób, w jaki Ramona śpiewa. Czyżby Ramonę czekała kariera u naszych sąsiadów? Jak dowiedział się Plotek, Rey już dostaje propozycje z muzycznych klubów w całej Rosji.

Kolejna polska gwiazda ma szansę na karierę za granicą. Ramonę Reydoceniło radio "Echo Moskwy" z Rosji. Na antenie popularnego programu puszczany jest utwór "Skarb". Żeby było ciekawiej w wersji polskiej.

 

Ponoć Rosjanom bardzo spodobał się sposób, w jaki Ramona śpiewa. Czyżby Ramonę czekała kariera u naszych sąsiadów? Jak dowiedział się Plotek, Rey już dostaje propozycje z muzycznych klubów w całej Rosji.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Ramona Rey o "TzG": Nie wystąpię w programie, którego nigdy nie widziałam

Ramona w sukience Paprocki&Brzozowski

NAGI tancerz w nowym klipie Ramony. Wideo

Więcej o:
Komentarze (44)
Ramona Rey podbija Rosję
Zaloguj się
 • alex213

  Oceniono 42 razy 36

  "Chcę promować język polski na świecie. Uważam, że jest cudowny i brzmi przepięknie. Marzę, by został doceniony także przez inne narody. Próbuję przede wszystkim odkryć nieodkryte dotąd walory melodyczne i rytmiczne naszego języka. Pracuję nad tym z pasją i oddaniem" - powiedziała Ramona Rey, której piosenka trafiła na antenę rosyjskiej rozgłośni. - WŁAŚNIE TO PRZECZYTAŁEM NA ONECIE! I CZUJĘ SIĘ Z TEJ LASKI DUMNY. pierwsza mądra artystka w tym kraju!

 • alex213

  Oceniono 34 razy 28

  ej, powinniśmy być dumni, że promuje język polski i jako JEDYNA się go nie wstydzi. brawo :)

 • misha4

  Oceniono 29 razy 25

  Wyjątkowo piękna dziewczyna-naturalna, oryginalna.Nie potrzebuje wspomagaczy urody,żeby się wyróżniać.niestety takich osób w naszym kraju się nie podziwia.Tu króluje lateks,kiepski odcień blondu i kwas kiełbasiany w ustach

 • nicowilliam

  Oceniono 29 razy 23

  ramona jest ok. cenię ją, bo robi swoje, nie patrzy na trendy muzyczne i oczywiście olała taniec z gwiazdami. za to ogromny plus.

 • agness117

  Oceniono 30 razy 22

  Natasza i Doda ciągle o tej karierze swojej za granicą gadają i ciągle się do niej PRZYGOTOWUJĄ. a Ramona jak widać JĄ ROBI!!!!! :))))))) brawo

 • glambert

  Oceniono 26 razy 18

  Bardzo fajna dziewczyna! Śliczna, kreatywna, trzyma się z daleka od 'elity' polskich 'gwiazdeczek'. Trzymam za nią kciuki.

 • nene

  Oceniono 23 razy 17

  Mały sukces, ale zawsze jakiś sukces, więc nalezą jej się gratulacje:)

 • tresor

  Oceniono 24 razy 16

  Przecież w Polsce też jest doceniania i całe szczęście nie przez masy bo wtedy by mi zbrzydła.

 • nicodem

  Oceniono 24 razy 16

  BARDZO GRATULUJĘ RAMONIE. ROBI DOSKONAŁĄ MUZYKĘ I DOBRZE ŻE DOCENIAJĄ JĄ ZA GRANICĄ. POSIADA WSZYSTKIE ATUTU ABY BYĆ GWIAZDĄ. SUPER RAMONA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX