Gessler poprowadzi program w TVP

Odcinanie kuponów od nazwiska.

W TVP1 pojawi się po wakacjach nowy program kulinarny "Wściekłe gary". Poprowadzi go brat byłego męża Magdy Gessler - Adam Gessler. Program będzie poświęcony głównie polskiej kuchni. Widzowie dowiedzą się, jak powstają lokale gastronomiczne, a także, gdzie dobrze zjeść w naszym kraju...

 

Jednym słowem mamy, odcinanie kuponów od tvnowskiej popularności programu Magdy Gessler. W TVP jak zwykle nie pokusili się o coś nowego.

 

Aik

 

Zobacz także:

Gessler o Brodzik: Nie udaje się dobrego smaku

Magda Gessler w bezlitosnej parodii

"Kuchenne rewolucje" vs. "Tylko nas dwoje" - które lepsze?

 

Więcej o:
Komentarze (32)
Gessler poprowadzi program w TVP
Zaloguj się
 • rysiek

  Oceniono 26 razy 14

  najpierw plotku sprawdź, kto od czego odcina kupony a potem szczekaj... i przestańcie już tak namolnie reklamować wszystkie możliwe programy tvn, bo rzygac się chce. taki z gesslerowej ramsey jak z koziej d... reisentasche.

 • elda22

  Oceniono 21 razy 11

  z Ramseya to kopiuje chamskie odzywki a i tak wychodzi jej to kiepsko :]

 • elda22

  Oceniono 17 razy 9

  Program tej pani jest całkiem ok, ale w jej restauracji jedzenie jest niesmaczne i niedoprawione i nie warte swojej ceny. To, że coś ładnie wygląda na talerzu, bo jest kolorowe nie znaczy ze smakuje równie dobrze, a o tym tam zapominają.

 • sansa

  Oceniono 24 razy 8

  I tutaj się mylicie, pismaki. Magda Gessler "wżeniła się" w nazwisko znanej od pokoleń rodziny cukierników i restauratorów. Więc jeśli ktoś tu odcina od czegoś kupony, to jest to była żona Adama Gesslera!

 • hienawtrampkach

  Oceniono 12 razy 6

  @majeczka11 Jeśli interesujesz się gotowaniem to zerknij tutaj:http://www.youtube.com/user/cookingwithdog#p/u/26/WTf5EgVY5uU Gdyby geslerowa pokazałaby się w taki sposób jak ta pani to może miałbym dla niej odrobinę szacunku a tak to wielka restauratorka może bujać wózek z cateringiem.

 • leed

  Oceniono 16 razy 6

  CZEKAM NA PROGRAM "WSCIEKLE WARY" Z DODA!!

 • hienawtrampkach

  Oceniono 24 razy 6

  Ona się nadaje ale do prowadzenia szkolnej stołówki i to pod warunkiem że umyje te swoje kudły.

 • stefanek

  Oceniono 25 razy 5

  Stara spasiona klempa, ktora z tymi swoimi roztrzepanymi kudlami zasmieca wszystkie gary w kuchni... zgrywa wielka paniusie w kuchni a nie zna podstawowych zasad co do wlosow! Wlosy maja byc zwiazane i schowane a nie tak jak ona- ciagle w tych kuchniach trzachala tymi swoimi wszymi! Wielka mi tu kur.wa kucharka.........porzygac sie mozna

 • lukis

  Oceniono 23 razy 5

  pffff a niech sobie będzie ten nowy program. "Kuchenne rewolucje" są świetne i nic ich nie pobije!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX