Pamiętacie Manuelę Michalak z "Big Brothera"?

Wiemy, czym się teraz zajmuje.

Od emisji pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" minęło już 9 lat. Wielu osobom próbującym przypomnieć sobie uczestników programu, pierwsza na myśl przychodzi oczywiście Manuela Michalak! Aktualnie Manuela Jabłońska. Jej charakterystyczny zaraźliwy śmiech, potrafił rozbawić największego ponuraka. Dzięki swojemu poczuciu humoru i miłej aparycji była jedną z najbardziej lubianych i najsympatyczniejszych uczestniczek. Typowano ją do zwycięstwa. Ostatecznie zajęła drugie miejsce.

 

Udział w "Big Brotherze" otworzył przed nią drzwi do kariery telewizyjnej. Manuela prowadziła przez kilka lat "Maraton uśmiechu" najpierw z Andrzejem Grabarczykiem, później z Olą Wolf. Program ostatecznie jednak zdjęto z anteny i skończyła się też telewizyjna kariera Manueli. W międzyczasie zagrała jeszcze w dwóch filmach Jerzego Gruzy: "Gulczas, a jak myślisz" oraz "Yrek, kosmiczna nominacja".

 

Teraz z mężem prowadzi salon fryzjerski "Estilo de Manuela" w Luboniu. Jest również twarzą swojej firmy. Przyznajcie, że zna się na metamorfozach...

 

fot. Agencja Gazeta/ Manuela.pl

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Pamiętacie Piotra Lato z Big Brothera?

Oto nowa Monika Sewioło

Gwiazda "Big Brothera" startuje do "Top Model"