Fani Dody piszą petycję. O co chodzi?

Walka o piosenkę "Bad Girls".

Fani Dody chcą zmienić politykę polskich stacji radiowych wobec piosenek swojej idolki. Przygotowali petycję, którą można wysłać do dowolnego radia nie grającego "Bad Girls":

Ja (imię i nazwisko), jako przedstawiciel/ przedstawicielka Fanów Dody, zwracam się z prośbą o udostępnienie na liście przebojów radia (nazwa) piosenki Dody pt. BAD GIRLS.

Dalej mamy kilka słów zachwytu nad piosenką:

Jest to bardzo dynamiczny utwór, wpadający w gusta młodych odbiorców. Tekst jest niewątpliwie związany ze specyfiką, kulturą i zwyczajami młodych w Polsce. Wielu Polaków utożsamia się z podmiotem, o którym mowa w piosence.

I na koniec uzasadnienie:

Uważam, że polskie rozgłośnie powinny doceniać takich artystów, jak DODA, która nie śpiewa tzw. gniotów. Powinniśmy więcej uwagi poświęcać na promocję naszych gwiazd, które ,tak jak np. DODA, nie odstają poziomem od zagranicznych kolegów z branży, a co najważniejsze śpiewają dla Nas, POLAKÓW, w Naszym ojczystym języku. Dodatkowo teksty piosenek DODY opowiadają o problemach, które często dotykają młodych ludzi.

Trudno nie zauważyć, że polskie stacje radiowe od wielu lat pomijają niektórych artystów w układaniu play listy. Próżno na nich szukać właśnie Dody, Ich Troje czy zespołu Łzy... Może taka zmasowana akcja fanów jednego artysty rzeczywiście coś zmieni.

 

Aik

 


Zobacz także:

Klip Dody zrobi reżyser nominowany do Oscara

Doda wystąpi na festiwalu w Opolu

Fani nakręcili klip za Dodę. Wideo