Młode gwiazdki o walce z rakiem

Apel w słusznej sprawie
Gwiazdy o walce z rakiem Apel w słusznej sprawie. Młode gwiazdki o walce z rakiem Gwiazdki zaangażowały się w akcję dot. walki z rakiem. Vannesa Hudgens, Dakota Fanning i Zac Efron poruszają temat badań i wczesnego wykrywania raka Zwiększanie świadomości wśród młodych ludzi to niezwykle ważne zadanie. A kto, jak nie młode i podziwiane gwiazdy młodego pokolenia, najlepiej trafią z apelami do nastolatków. Tym razem m.in. przez Vannese Hudgens, Dakotę Fanning i Zaca Efrona poruszany jest temat badań i wczesnego wykrywania raka. Z krótkiego wideo dowiadujemy się, jakie są szanse zachorowania na raka. Statystyki są niestety przerażające. Obecne na świecie szanse na zachorowanie ma jeden na dwóch mężczyzn, oraz jedna na trzy kobiety! Biorąc pod uwagę takie dane, profilaktyka w tym zakresie jest niezwykle ważna. Zaangażowanie się młodych gwiazd w takie akcje, jest naprawdę godne szacunku.

 

Zwiększanie świadomości wśród młodych ludzi to niezwykle ważne zadanie. A kto, jak nie młode i podziwiane gwiazdy młodego pokolenia, najlepiej trafią z apelami do nastolatków... Tym razem m.in. przez Vannese Hudgens, Dakotę Fanning i Zaca Efrona poruszany jest temat badań i wczesnego wykrywania raka.

 

Z krótkiego wideo dowiadujemy się, jakie są szanse zachorowania na raka. Statystyki są niestety przerażające. Obecne na świecie szanse na zachorowanie ma jeden na dwóch mężczyzn, oraz jedna na trzy kobiety! Biorąc pod uwagę takie dane, profilaktyka w tym zakresie jest niezwykle ważna. Zaangażowanie się młodych gwiazd w takie akcje, jest naprawdę godne szacunku.

 

 

 

 

Brawo!