Klip Dody zrobi reżyser nominowany do Oscara

"Królowa" pracuje z najlepszymi.
Pracuje z najlepszymi Klip dla "Królowej" zrobi znany reżyser, który dostał nominację do Oscara Klip do nowej piosenki Dody zrobi reżyser nominowany do Oscara - Tomasz Bagiński. Tomasz jest autorem "Animowaną Historię Polski" - hitu EXPO 2010 w Szanghaju. Doda postawiła sobie za cel pracować tylko z najlepszymi. Niedawno pisaliśmy, że przy nagrywaniu "Bad Girls" współpracowała z gitarzystką Michaela Jacksona, teraz się dowiedzieliśmy, że klip do pierwszego singla, czyli do "Bad Girls" wyreżyseruje Tomasz Bagiński. Pamiętacie go zapewne ze słynnej animacji "Katedra". Reżyser dostał za nią nominację do Oscara, mnóstwo ważnych branżowych nagród i uznanie na całym świecie. Jesteśmy też ciekawi efektów tej współpracy. Tomasz Bagiński przygotował ostatnio trójwymiarową "Animowaną Historię Polski", która jest jedną z większych atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju.

Doda postawiła sobie za cel pracować tylko z najlepszymi. Niedawno pisaliśmy, że przy nagrywaniu "Bad Girls"współpracowała z gitarzystką Michaela Jacksona, teraz się dowiedzieliśmy, że klip do pierwszego singla, czyli do "Bad Girls" wyreżyseruje... Tomasz Bagiński. Pamiętacie go zapewne ze słynnej animacji "Katedra". Reżyser dostał za nią nominację do Oscara, mnóstwo ważnych branżowych nagród i uznanie na całym świecie.

 

Jesteśmy też ciekawi efektów tej współpracy.... Tomasz Bagiński przygotował ostatnio trójwymiarową "Animowaną Historię Polski", która jest jedną z większych atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju. Zobaczcie zwiastun:

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Doda: Wróciłam z wakacji i nagrywam teledysk

Mroczna Doda na gotyckim festiwalu

Doda jest droższa od Górniak o ponad 100 tysięcy złotych

 

Więcej o:
Komentarze (426)
Klip Dody zrobi reżyser nominowany do Oscara
Zaloguj się
 • podpisany

  Oceniono 15 razy 9

  Haaa, jeśli to prawda, klip zapewne będzie zarąbisty. Pytanie, jak w tym wszystkim odnajdzie się Doda. (hmmm?)

 • nicowilliam

  Oceniono 13 razy 7

  list, to groźba? hehe i tak mam gdzieś zaczepki innych. każdy mądry przed ekranem. piszę jak jest. sonda na bardzo małą skale i nic nie wniosła. tylko podniecenie w obozie wrogów dody. kilka lat temu też bym się cieszył, ale teraz wiem, że bez niej byłoby nudno.

 • nicowilliam

  Oceniono 7 razy 7

  sonda wykazała tylko to, że jej autor podający się za osobę dojrzałą i kulturalną ma zryty beret i za dużo wolnego czasu.

 • tamimami

  Oceniono 11 razy 7

  jesli kobitka przez 7 lat nie nauczyla sie jak sie prawidlowo wymawia nazwe jej zespolu a do tego nie zna liczby dni w miesiacu wrzesniu to jest zwyklym pustakiem i trzeba ja gdzies zabetonowac...

 • grabarz_001

  Oceniono 15 razy 7

  doda - LADY GAGA ,otrzymała 13 nominacji do MTV , a co u ciebie ?!!! hahaha

 • masako

  Oceniono 6 razy 6

  na jej stronie fanów panuje ruch jak w ulu. wszyscy głosuja z lilkunastu kont internetowych po kilkadziesiat razy w róznych rozgłosniach ... cos okropnego...małolaty w natarciu... spowoduja ze bedzie tej dody wszedzie pełno a ona sama bedzie obrastac w jeszcze wieksze samouwielbienie

 • tamimami

  Oceniono 6 razy 6

  moi drodzy Fani Dody.Jesli sie identyfikujecie z ta Pania i podniecacie takimi wypowiedziami to nic tylko wam wspolczuje.http://nocoty.pl/wid,12472039,film.html?ticaid=6aa4c........

 • popo

  Oceniono 12 razy 6

  Eee... Nie rozumiem czego się czepiacie plotka. Lady Gage też promują i umieszczają jej teledyski ale tego się nikt nie czepia bo ona jest międzynarodową gwiazdą... Podejrzewam że będę na maxa zminusowany ale mniejsza. A co do teledysku trzeba zobaczyć co wyjdzie.

 • jadzka

  Oceniono 9 razy 5

  i co z tego? teraz się bierze za muzyke?się obudziła w porę bo dobrze wie że spada w dół ani super teledysk ani gitarzysta Jacksona jej nie pomorze zawsze będzie kojarzona z Barem i debilizmem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX