Olejniczak: Jestem ze wsi

Najprzystojniejszy polski polityk twierdzi, że człowiek ze wsi może kandydować na prezydenta Warszawy. On ma zamiar to zrobić.

W najnowszej "Gali" można przeczytać wywiad z Wojciechem Olejniczakiem. Pewnie byśmy o europośle SLD nie pisali, gdyby nie fakt, że jest największym "ciachem" polskiej polityki. Ostatnio depcze mu po piętach Sławomir Nowak z PO. Olejniczak nadal cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej i nie żałuje sesji dla "Wprost", w której pokazał klatę.

Jeżeli swoim wyglądem mogę zwrócić uwagę na to, co robię, to dobrze (...) Uwodzimy i dajemy się uwodzić - stwierdził Olejniczak.

Magazyn "Gala" 2 Sierpnia 2010


Wojciech Olejniczak pracuje obecnie w europarlamencie, ale w najbliższym czasie planuje start w wyborach na prezydenta Warszawy. Dziennikarka "Gali" spytała czy człowiek pochodzący ze wsi może być prezydentem stolicy.

Zastanawia się pani, jak ktoś, kto urodził się na wsi, może być prezydentem Warszawy? A dlaczego nie? Jak słyszę coś takiego, uśmiecham się i robię swoje. Tak samo postępuje wielu przyjezdnych mieszkańców stolicy - powiedział Wojciech Olejniczak.

Przystojny, wykształcony, doświadczony. Takiego prezydenta chcą warszawiacy?

 

Cały wywiad z Olejniczakiem na stronie gala.pl

 

Szaza


Zobacz także:

Wojtek pokazał jedną pierś...

Wojciech Olejniczak jest Supermanem!

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Olejniczak: Jestem ze wsi
Zaloguj się
 • jussilv

  Oceniono 20 razy 16

  Ten wywiad to dziennikarska porażka! Żenujące,prostackie pytania. Autorka jest wyraźnie uprzedzona do pana Olejniczaka co można odczuć czytając całość. Poza tym co złego jest w byciu ze wsi? Może czas skończyć ze stereotypami?!

 • frog

  Oceniono 9 razy 9

  no i co z tego???
  jeżeli ktoś jest, że wsi to nie może czegoś osiągnąć??? mi sie wydaje ,że jednak może coś osiągnąć:)

 • reckless

  Oceniono 10 razy 6

  Tez mnie wkurza takie cos, ze jak ktos ze wsi to juz jest nikim i najlepiej niech sie nie odzywa. W miescie jest duzo takich snobow poniewaz to jedyne czym sie moga pochwalic, bo nic nie osiagneli w zyciu.

 • amadi1989

  Oceniono 10 razy 6

  Ale ma klate. Klata jak u pirata. ;))))) (hahahahahah)

 • asja69

  Oceniono 5 razy 5

  Można byc wieśniakiem z metropolii i niewieśniakiem ze wsi liczacej 100 mieszkańców. Zadawanie debilnych pytań jest wiekszym wiesniactwem niz miejsce zamieszkania.

 • chocolaterie

  Oceniono 16 razy 4

  jest przystojny i tyle, nic tego nie zmieni! :)

 • ilybj

  Oceniono 14 razy 4

  co, boli was wieś?

 • absolutna

  Oceniono 10 razy 2

  Przeciez on ma zone Anne i dwoje dzieci! Sa szczesliwym malzenstwem od wielu lat.

 • gacek

  Oceniono 8 razy 2

  życzę mu zwycięstwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX