Karolak krytykuje teatr Żebrowskiego

"Mi bliżej do Krystyny Jandy, a oni..."

Rywalizacja na teatry prowadzone przez aktorów trwa. Szczególnie gorąco jest między Tomaszem Karolakiem, a Michałem Żebrowskim. W rozmowie z radiem TOKFM aktor znany z serialu "Kryminalni" opowiedział o nowym projekcie. Edyta Olszówka wystąpi w sztuce reżyserowanej przez Wojciecha Pszoniaka. Kolejny to "Dzienniki Gombrowicza", wyreżyseruje Mikołaj Grabowski, a w obsadzie m.in. Magdalena Cielecka, Piotr Adamczyk, Jan Peszek.

 

Jak sam podkreśla, zarabia gdzie indziej dlatego nie musi iść na łatwiznę i szukać byle jakiego widza. O swoim największym konkurencie Karolak mówi wprost, że są z innych światów, jego jest bardziej ambitny.

Ja moje pierwsze 11 lat pracy spędziłem tylko w teatrze. Filmy i seriale przyszły do mnie niedawno, sześć lat temu, gdy byłem już facetem po trzydziestce. Cała moja młodość aktorska to był teatr. Michał grał wtedy w filmach. Jego doświadczenia są zupełnie inne. Teatr Michała nastawiony jest na kompletnie innego widza. Mnie - jak mi się wydaje - jest bliżej do Krystyny Jandy niż do Michała Żebrowskiego czy Emiliana Kamińskiego.

No tak. Żebrowski zaczął od sztuki, która przyciągnęła tłumy dzięki nazwisku Kuby Wojewódzkiego na afiszu.

 

Zobacz także:

Karolak jedzie szukać grobu Marii Magdaleny

Będą kolejne edycje "TzG". Zatańczą Karolak i Szyc

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Karolak krytykuje teatr Żebrowskiego
Zaloguj się
 • miikii

  Oceniono 27 razy 27

  Z Karolaka się zrobiła kolejna gwiazdka polskiej telewizji. Radosna komercja i kompletna beznadzieja. W tym wypadku to, że grał w młodości w teatrze nie przestawia już sobą żadnej wartości. Tonie w morzu tandety. Żebrowski ma się czym pochwalić i potrafi grać. "Pan Tadeusz", "Pianista", a wspaniale wypadł nawet w "Janosiku", chociaż film mi się nie za bardzo podobał. Karolak może się co najwyżej pochwalić serią kretyńskich komedii romantycznych, które różnią się co najwyżej tytułem. Nawet plakaty mają takie same.

 • emmaems

  Oceniono 23 razy 21

  Żebrowski jest przynajmniej aktorem. Karolak jest nikim. chałtura i komercha. pokazał na co go stać w "tylko nas dwoje" i dla mnie sie skończył.

 • alicja23

  Oceniono 32 razy 20

  wiecie czym oni się najbardziej różnią tym że ŻEBROWSKI MA KLASE A KAROLAK NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • chocolaterie

  Oceniono 25 razy 19

  Karolak, wielki mi aktor od siedmiu boleści się odezwał ;]

 • doriana

  Oceniono 20 razy 18

  Jak ja nie cierpię ludzi, którzy obgadują publicznie swoich kumpli po fachu... grrr! Bądźmy szczerzy, Karolaka po prostu zazdrość zrzera. Widziałam obydwu panów na ekranie, a Żebrowskiego dwa razy też w teatrze i jedno mogę powiedzieć - Karolak do pięt aktorsko mu nie dorasta. Jak widać jest tego świadomy, skoro próbuje mu tak dogadywać. Mnie i tak nie zwiedzie;)

 • maxmex

  Oceniono 28 razy 16

  Zebrowski jest dwa razy lepszym aktorem niż ten przygłup .Co ty wo gule zagrałeś marne seriale i 2 klasy komedie dla starych panien.

 • ewczak

  Oceniono 16 razy 14

  Ich nie ma nawet co porównywać. Nie ta liga. Gdzie jednemu do drugiego ?

 • ilybj

  Oceniono 20 razy 12

  karolak to załosny skur*

 • themaita

  Oceniono 23 razy 11

  karolak niech sie zamknie. jak on jest aktorem to ja jestem obama!! ludzie ten serial 39 i pół to katastrofa zagrał tam jak jakiś debil i on ma doświadczenie? niech on mnie nie rozśmiesza!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX