Paulla tłumaczy się z afery na koncercie

Przeczytaj oświadczenie artystki.

Paulla porażona prądem w Gryficach oskarża ze sceny organizatorów o to, że obsługa koncertu była pijana. W oczach organizatorów Paulla-ofiara szybko zmieniła się w Paullę-oszustkę. Policja sprawdziła obsługę i okazało się, że nikt nie był pijany.

 

Organizatorzy mają zamiar pozwać piosenkarkę do sądu. Paulla na swojej stronie tłumaczy się z całej sytuacji. Tym razem nie mówi nic o pijaństwie obsługi.

Chciałam Wam jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie podziękować za tak liczne przybycie na Festyn w Gryficach. Cieszy mnie niezmiernie, że mimo niesprzyjającej pogody, strug deszczu- przyjeżdżacie. Tym bardziej jest mi przykro, że nie mogłam dać koncertu, na jaki czekaliście. Chcę zapomnieć o tym występie i mocno wierzę, że dane mi będzie jeszcze raz stanąć przed Wami i dać piękny występ. Pragnę odwdzięczyć się za Wasze wsparcie, za to spontaniczne: ?Nic się nie stało, naprawdę nic się nie stało ?, które trzymało mnie na nogach. Dziękuję Wam za okazane zrozumienie. Dziękuję za film, który ktoś z Was umieścił na YouTube. Dzięki temu nie muszę prostować historii z mikrofonem, sprzętem nagłośnieniowym, warunkami na scenie itp. widać i słychać jak było Mam nadzieję, że autografy, zdjęcia po tym występie choć w niewielkim stopniu zadośćuczyniły brak pełnego koncertu. Te 1000 km drogi do Jeżowych, gdzie następnego dnia miałam następny koncert były najcięższymi, jakie do tej pory przemierzyłam. Jeszcze raz Przepraszam Was za tę sytuację - napisała na swojej oficjalnej stronie internetowej Paulla.

Krzyczeli "Nic się nie stało"? My słyszeliśmy "Śpiewaj nie gadaj".


Szaza

 

Zobacz także:

Zostań fanem Plotka na FACEBOOKU

Skandal na koncercie Paulli - mamy film!

Organizatorzy koncertu złożą POZEW przeciw Paulli!

Więcej o:
Komentarze (33)
Paulla tłumaczy się z afery na koncercie
Zaloguj się
 • zoltyswinka

  Oceniono 27 razy 25

  Być może Paulla ma rację, nie wiem, nie byłam na koncercie więc się nie wypowiadam, ale do jasnej cholery po co ustala sobie koncerty dzień po dniu w tak odległych miejscowościach, a potem się tłumaczy?

 • toj

  Oceniono 34 razy 22

  Paulla-NIE GADAJ I NIE ŚPIEWAJ -zrobisz nam przysługę uwalniając nas od swojego kopiowania!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bambucza

  Oceniono 17 razy 13

  juz nie wiadomo w co wierzyć . ona mówi co innego , organizatorzy co innego i filmik co innego . . .

 • kasiula...

  Oceniono 24 razy 12

  nie gadaj! nie śpiewaj! najlepiej wogóle sie nie odzywaj!!!

 • internautka

  Oceniono 13 razy 11

  "śpiewaj, a nie gadaj"...haha to bylo najlepsze

 • bezkrytycznie

  Oceniono 25 razy 11

  fłumaczy się jeszcze gorzej niż śpiewa

 • chwilaprawdy

  Oceniono 21 razy 11

  Gryfice - Jeżowe 779 km a mówiła, że ma przejechać 1200 km.

 • sabi

  Oceniono 26 razy 10

  tak plotku było krzyczane nie gadaj,tylko spiewaj.bo to akurat wam przesłali ale całego filmu nie dostaliscie gdzie rzeczywiscie fani krzyczeli ze nic się nie stało.więc albo to jest złosliwosc ze strony plotka albo jest zle poinformowany!plotku nie pisze się tylko o tym co się chce ale pisze się tak jak było!

 • madameglamour

  Oceniono 8 razy 8

  do ramone: jak sobie sprawdzisz w mapach google trasę z "gryfic" do miejscowości "jeżowe" jest od 827km - 1038km zależy, którą trasą jechali. ALe pal licho, najbardziej żenujące było to, jak ktoś wcześniej wspomniał, że powiedziała, iż na drugi dzień ma koncert 1000km dalej no więc jak nie potrafi sobie zorganizować czasu to niech kupi sobie helikopter albo daje jeden koncert na miesiac moze sie wtedy wyrobi;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX