Camp Rock 2: Wielki Finał - nowe fragmenty

Zobaczcie klipy z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał"!

 

Kotek upolował dla Was nowe nagrania z "Camp Rock 2: Wielki Finał". Tym razem możecie zobaczyć rozśpiewanego Nicka, a także Demi i Joe (i resztę załogi) szalejących na scenie :)

 

 

 

 

Przypominamy, że "Camp Rock 2: Wielki Finał" z braćmi Jonas i Demi Lovato w rolach głównych już 18 września, o godz. 10:00 na Disney Channel. Film jest kontynuacją hitowej produkcji Disney Channel, która wprowadziła młodzież do świata współczesnych musicali.

 

 

Polskich fanów z pewnością ucieszy powrót ulubionych bohaterów, jeszcze więcej świetnej muzyki oraz światowej klasy choreografia, z których znana jest ta produkcja. Od momentu premiery, pierwszą część wakacyjnych przygód grupki przyjaciół w filmie zatytułowanym "Camp Rock" obejrzało 137 milionów widzów, a płyta z muzyką do filmu sprzedała się w ilości 2.5 miliona egzemplarzy. W Stanach Zjednoczonych przez 10 tygodni utrzymywała się wśród 10 najlepszych albumów na amerykańskiej liście Billboard 200 Album Chart. Najnowszy krążek do filmu będzie w sprzedaży od 6 września.

 

Będziecie oglądać "Camp Rock 2: Wielki Finał"?

 

***DOŁĄCZ DO KOTKOWEJ ZAŁOGI W SERWISIE FACEBOOK***