Kupicha przyniósł żonie używany stanik

I jak tu nie lubić Piotrka?
Feel i używany stanik Lider zespołu Feel przyniósł żonie w prezencie używany stanik. I jak tu go lubić Polskie gwiazdy potrafią zaskoczyć wzruszającymi wspomnieniami w wywiadach. W "Gali" lider zespołu Feel Piotr Kupicha z żoną Agatą opowiedzieli o swoim związku. Polskie gwiazdy potrafią zaskoczyć wzruszającymi wspomnieniami w wywiadach. Rzadko robi to Piotr Kupicha. Gdy jednak już z czymś wyskoczy, bije na głowę pomysły Dody, czy Edyty Górniak. W "Gali" lider Feela z żoną opowiedzieli o swoim związku. Wywiad nie drażni i co najważniejsze - nie jest przesłodzony. Znalazły się w nim oczywiście perełki jak na przykład ten o używanym staniku: "Piotr: Kiedyś jakaś dziewczyna rzuciła stanik na scenę. Podniosłem i potem okazało się, że to jedna z najlepszych marek. Agata (żona Piotra): I Piotrek przywiózł go do domu. To było straszne (śmiech). Krzyknęłam: Fuj, weź mi to, natychmiast wyrzuć" Bilet na koncert Feela: 50 złotych. Stanik dobrej firmy: 200 złotych. Mina żony: bezcenna.

Polskie gwiazdy potrafią zaskoczyć wzruszającymi wspomnieniami w wywiadach. Rzadko robi to Piotr Kupicha. Gdy jednak już z czymś wyskoczy, bije na głowę pomysły Dody, czy Edyty Górniak. W najnowszej  "Gali" lider Feela z żoną opowiedzieli o swoim związku.

 

Wywiad nie drażni i co najważniejsze nie jest przesłodzony. Znalazły się w nim oczywiście perełki jak na przykład ten o używanym staniku:

Piotr: Kiedyś jakaś dziewczyna rzuciła stanik na scenę. Podniosłem i potem okazało się, że to jedna z najlepszych marek.
Agata (żona Piotra): I Piotrek przywiózł go do domu. To było straszne (śmiech). Krzyknęłam: "Fuj, weź mi to, natychmiast wyrzuć"...

Bilet na koncert Feela: 50 złotych. Stanik dobrej firmy: 200 złotych. Mina żony: bezcenna.

 

 

 

Pełen wywiad z Piotrem Kupichą i jego żoną oraz ich wspólna sesja pod
tym linkiem.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Kupicha: Wizerunek Feela jest romantyczny i rockowy

Nowy singiel i teledysk zespołu Feel!

Żona Kupichy zmieniła kolor włosów